Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Hardworkes loty balonem

Na prowincji - pizza na telefon

Zajazd Jan w Nałęczowie

Cukiernia Delicja Lublin

Turniej piłki nożnej w NałęczowieOstatnio w Nałęczowie odbyły się trzy turnieje halowe w piłkę nożną.

Pierwsze dwa Turnieje adresowane były dla dzieci, ostatni dla starszych, młodzieży 16 i 15-letnich (juniorów). Do turniejów dla dzieci zaproszenie przyjęło 8 drużyn z: Nałęczowa, Lublina oraz Garbowa. W Turnieju udział wzięło blisko 70 dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Rozegrano łącznie 16 meczów, które trwały łącznie ok. 200 minut. Wszyscy uczestnicy dostali medale, upominki oraz pakiet energetyczny. „Organizator zrezygnował z prowadzenia klasyfikacji drużyn, co przełożyło się na brak presji na wynik począwszy od trenerów, po dzieci, skończywszy na rodzicach. Dodatkowo atmosfera sprzyjała dobrej zabawie i zaangażowaniu się wszystkich dzieci na boisku. Zabawa była przednia, padało dużo goli i radości nie było końca. Po turnieju każdy miał uśmiechy od ucha do ucha.” – mówi  Anna Jędrzejewska, jedna z współorganizatorem Turniejów.

Natomiast w  Turnieju dla Juniorów udział wzięło 6 drużyn, tj. LKS CISY Nałęczów - gospodarze, Wawel Wąwolnica,  Zawisza Garbów, Legion Tomaszowice, Garbarnia Kurów, Tomaszowice. W wyniku rozgrywek grupowych, potem eliminacji półfinałowych, miejsce na pudle zdobyli: 3. miejsce - Zawisza Garbów, 2. Miejsce - LKS CISY, 1. miejsce - Wawel Wąwolnica. Statuetkę króla strzelców dostał Grzegorz Klocek z 13 bramkami z Wawelu, a statuetkę najlepszego bramkarza Sosiński Patryk (puścił tylko 3 bramki). Wszystkie drużyny dostały dyplomy i upominki, natomiast 3 najlepsze dodatkowo puchary. W turnieju padło 50 bramek, co przekłada się na niezły wynik efektywności, tj. prawie co 3,5 minuty padały bramki.

Turnieje wspierali: Urząd Miasta Nałęczów, klub LKS CISY Nałęczów oraz UKS Akademia Piłkarska Nałęczów. Głównymi organizatorami były trenerki: p.  Joanna Paprocka i p. Anna Jędrzejewska.
Podziękowania wędrują także:  za pomoc przy zawodach do zawodników LKS CISY, pana Kuzioły i jego syna, pana Bielińskiemu i jego syna, który odpowiedzialny był za oprawę muzyczną imprez oraz pani Małgorzaty Brutkowskiej za upamiętnianie przeżytych chwil w postaci zdjęć.

GOL

strony www Lublin

strony internetowe Lublin

strony responsywne Lublin

Losowe artykuły

Urszula Maciejewsja -PLSP Nałęczów 1981

Urszula Maciejewsja  -PLSP Nałęczów 1981Liceum plastyczne ukończyłam w klasie prof. Haliny Dymitrewskiej w 1981 roku.

Więcej…

Balony 2014 dzień drugi - loty

9 Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA NałęczówPokazy dzień i loty - godzina 18.

Więcej…

Losowe artykuły

V Rajd Motocykli Zabytkowych

Nałęczów - V Rajd Motocykli ZabytkowychKolejna impreza motoryzacyjna w Nałęczowie zorganizowana przez Lubelską Grupę Weterańską Partyzant.

Więcej…

PLSP Nałęczów fotki od Józefa Marka cz.3

PLSP NałęczówFotografie nadesłane na nieistniejące forum absolwentów PLSP w 2007roku.

Więcej…