Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Geodezja Nałęczów - Piotr Tomasiak

Na prowincji - pizza na telefon

Zajazd Jan w Nałęczowie

strony internetowe Lublin

Turniej piłki nożnej w NałęczowieOstatnio w Nałęczowie odbyły się trzy turnieje halowe w piłkę nożną.

Pierwsze dwa Turnieje adresowane były dla dzieci, ostatni dla starszych, młodzieży 16 i 15-letnich (juniorów). Do turniejów dla dzieci zaproszenie przyjęło 8 drużyn z: Nałęczowa, Lublina oraz Garbowa. W Turnieju udział wzięło blisko 70 dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Rozegrano łącznie 16 meczów, które trwały łącznie ok. 200 minut. Wszyscy uczestnicy dostali medale, upominki oraz pakiet energetyczny. „Organizator zrezygnował z prowadzenia klasyfikacji drużyn, co przełożyło się na brak presji na wynik począwszy od trenerów, po dzieci, skończywszy na rodzicach. Dodatkowo atmosfera sprzyjała dobrej zabawie i zaangażowaniu się wszystkich dzieci na boisku. Zabawa była przednia, padało dużo goli i radości nie było końca. Po turnieju każdy miał uśmiechy od ucha do ucha.” – mówi  Anna Jędrzejewska, jedna z współorganizatorem Turniejów.

Natomiast w  Turnieju dla Juniorów udział wzięło 6 drużyn, tj. LKS CISY Nałęczów - gospodarze, Wawel Wąwolnica,  Zawisza Garbów, Legion Tomaszowice, Garbarnia Kurów, Tomaszowice. W wyniku rozgrywek grupowych, potem eliminacji półfinałowych, miejsce na pudle zdobyli: 3. miejsce - Zawisza Garbów, 2. Miejsce - LKS CISY, 1. miejsce - Wawel Wąwolnica. Statuetkę króla strzelców dostał Grzegorz Klocek z 13 bramkami z Wawelu, a statuetkę najlepszego bramkarza Sosiński Patryk (puścił tylko 3 bramki). Wszystkie drużyny dostały dyplomy i upominki, natomiast 3 najlepsze dodatkowo puchary. W turnieju padło 50 bramek, co przekłada się na niezły wynik efektywności, tj. prawie co 3,5 minuty padały bramki.

Turnieje wspierali: Urząd Miasta Nałęczów, klub LKS CISY Nałęczów oraz UKS Akademia Piłkarska Nałęczów. Głównymi organizatorami były trenerki: p.  Joanna Paprocka i p. Anna Jędrzejewska.
Podziękowania wędrują także:  za pomoc przy zawodach do zawodników LKS CISY, pana Kuzioły i jego syna, pana Bielińskiemu i jego syna, który odpowiedzialny był za oprawę muzyczną imprez oraz pani Małgorzaty Brutkowskiej za upamiętnianie przeżytych chwil w postaci zdjęć.

GOL

strony www Lublin

strony internetowe Lublin

strony responsywne Lublin

Losowe artykuły

Turniej na Orliku

Turniej na Orliku - NałęczówTurniej na Orliku w Nałęczowie

Więcej…

Zakończenie roku 2014 w Gimnazjum

Nałęczów - Gimnazjum w Szkole Przetrwania w Serpelicach Zakończenie roku szkolnego 2013/14 w Gimnazjum w Nałęczowie

Więcej…

Losowe artykuły

Fraszka wyborcza - Nałęczów 2010

Fraszka wyborczaWiersz autorstwa "sołtysa" umieszczony jako komentarz do artykułu pejzaż wyborczy. Uśmiałem się do łez.

Więcej…

Wirtualny spacer po Nałęczowie

Wirtualny spacer po NałęczowieRusza projekt Wirtualny Nałęczów na mojej stronie. To co widać nie jest jeszcze wirtualną wycieczką, a jedynie pojedyńczymi panoramami. W chwili obecnej przewiduję około 100 lokalizacji. Będzie m.in możliwość wejścia do Pałacu Małachowskich , a może także do innych obiektów. Panoramy połączę w wycieczkę w najbliższym czasie. Zapraszam do oglądania.