- Szczegóły
- 8349
Wystawa Absolwenta PLSP Nałęczów w Łukowie, fotografie od Mariana Korczyka
Dlaczego taki dział. W zakładce Absolwenci można dodać tylko raz swoją wizytówkę. W tej części chciałbym pokazywać nowe realizacje i wystawy. Ale tylko fotografie dobrej jakości.
Jeśli decydujecie się na wysłanie fotografii do tej galerii wymagane są krótkie teksty - np. jeśli jest to wystawa napiszcie gdzie była, kto z absolwentów przyjechał.
Preferuję fotki w poziomie - wysokość 600px - szerokość jaka wyjdzie (różne aparaty mają różne formaty) fotografie nie kadrowane ręcznie, tak że każdy ma inne propocje.
Wystawa Absolwenta PLSP Nałęczów w Łukowie, fotografie od Mariana Korczyka
Anioły znajdują się w głównym ołtarzu w kościele p.w. św. Anny w Jelonkach w diecezji Łomżyńskiej.
Spotkanie z gen. Wojciechem Jaruzelskim w pałacu Małachowskich w Nałęczowie.
Wystawa prac dyplomowych uczniów Liceum Plastycznego w Nałęczowskim Ośrodku Kultury.
W czwartek 21 kwietnia o godzinie 15.00 rozpoczęła się sesja Rady Miejskiej w Nałęczowie, na której zapadły kluczowe decyzje
Swoje prace realizuje w drewnie z którym łączy inne materiały takie jak sznur sizal blachę lub płótno lniane