Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

6 Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA NałęczówZakończenie zawodów i pokaz nocny balonów przed starymi łazienkami.

W pokazie wzięło udział o wiele mniej balonów niż wczorajszego dnia. Zainteresowanie bardzo duże, pokaż krótszy niż wczoraj.

Pogoda w tym roku była łaskawa dla organizatorów, nie odbyły się tylko loty popołudniowe 2 dnia i poranne 3 dnia. TO lepiej niż w poprzednim roku - z tego co pamiętam.
Dla mnie plusem jest to że trawa na łąkach nie została skoszona, lub raczej skoszono ją jakiś czas temu i odrosła. Rok temu było łyso i ponuro. Fotki dzięki temu - na łąkach wyszły fajnie. Szkoda że start nie odbywał się wcześniej - wiatr przeszkadzał- foty były by jeszcze lepsze. Balony pod wieczór stojąc na ziemi były bure. Dopiero po starcie oświetlało je słońce.
Kilka lat temu starty odbywały się z różnych lokalizacji - teraz tylko z terenu parku. Z jednej strony to fajnie bo każdy może zobaczyć start balonu, z drugiej robi się straszliwie monotonnie.

VI Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA Nałęczów, 18-21.08.2011r. Nałęczów


strony www Lublin

strony internetowe Lublin

strony responsywne Lublin

Losowe artykuły

Moje inspiracje muzyczne 2011

Nałęczów -Moje inspiracje muzyczne 2011Rozstrzygnięcie XII edycji konkursu "Moje inspiracje muzyczne" zorganizowanego przez nałęczowską Prywatną Szkołę Muzyczną.

Więcej…

Flora - Mariana Pudełko

Flora - Marian Pudełko nałęczowski rzeźbiarzFlora wykonana przez nałęczowskiego rzeźbiarza Mariana Pudełko powędruje do Bełżyć

Więcej…

Losowe artykuły

„Ślady wileńskiej Kozy” prowadzą do Nałęczowa.

Nałęczów- Ślady wileńskiej kozy w NałęczowieDnia 21.04.2017 roku odbyło się w Zabytkowych Podziemiach w Nałęczowie przy alei Lipowej 27 (w zielonej willi „Nagórze”) spotkanie połączone z pogadanką i degustacją potraw.

Więcej…

PLSP Nałęczów - archiwalne z forum

Liceum Plastyczne NałęczówFotki Mariana Korczyka - Wycieczka po Nałęczowie absolwenta PLSP

Więcej…