Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

7 Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA Nałęczów7 Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA Nałęczów. Dzień pierwszy.

Na początek niespodzianka, zawody przeniesiono w czasie o miesiąc w porównaniu z latami poprzednimi. I chyba dobrze bo pogoda pod koniec wakacji nie zawsze była łaskawa.
Dzisiejszy dzień to konkurencja polegająca na rzucaniu markera do celu. Nie wiem jak to się powinno nazywać. Ale o ile organizatorzy zadbali o podanie godzin lotów i pokazów to zupełnie zapomniano napisać z jakiego miejsca będą odbywały się starty. Szkoda. Wydaje mi się że większość zgromadzonych czekała na starty z  pod starych łazienek. 
Dobrze że wystartował z tego miejsca chociaż jeden balon.

Fotki robiłem nikkorem 18-105 ale wziąłem pierwszy raz także samyanga 8mm. Mimo wszystko rybie oko czasem się przydaje.
Pozdrowionka dla Igi i Patrycji

Jeśli fotki się Wam podobają polubcie tę stronkę na facebooku.
Zapraszam tez do mojego drugiego serwisu www.squadzik.pl