Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Geodezja Nałęczów - Piotr Tomasiak

WA-WA Piaskowanie, szkiełkowanie

Cukiernia Delicja Lublin

Swiat w oczach najmłodszychUroczyste podsumowanie XIV edycji konkursu „Świat w oczach najmłodszych-W kwitnącym ogrodzie”

W dniu 27.04.2017 r. po raz 14. miała miejsce w Szkole Podstawowej w Nałęczowie uroczystość podsumowania kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Świat w oczach najmłodszych”. Jak zwykle została uświetniona obecnością laureatów, ich nauczycieli i rodziców oraz zacnego grona przyjaciół szkoły. Uroczystość rozpoczęli uczniowie naszej szkoły, prezentując swoje talenty taneczne i wokalne nawiązujące do tematyki konkursu.
Dziecięce wizje plastyczne oceniali w tym roku artysta grafik i wykładowca na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Adam Panek oraz artyści plastycy i nauczyciele Liceum Plastycznego w Nałęczowie: Łukasz Głowacki i Zbigniew Strzyżyński. Spośród 1422 prac konkursowych, nadesłanych z całej Polski, jurorzy nagrodzili 21 i 20 wyróżnili. Nagrodę specjalną, tablet marki Samsung Galaxy, ufundował pan Roman Kręgiel, właściciel firmy „Inter-Kam” w Nałęczowie. Jury przyznało ją 9-letniej Julii Wójtewicz ze Społecznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Toruniu. Pozostałym laureatom nagrody i dyplomy wręczył pan Andrzej Ćwiek, Burmistrz Nałęczowa.

Przyznanie tak wielu cennych nagród było możliwe dzięki wsparciu nałęczowskich firm i instytucji. Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom, w tym szczególnie Burmistrzowi Nałęczowa, panu Andrzejowie Ćwiekowi, ZL „Uzdrowisko Nałęczów” oraz Bankowi Spółdzielczemu w Nałęczowie.
Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace można oglądać na wystawie pokonkursowej w budynku Szkoły Podstawowej oraz w okolicznościowym katalogu.
Gratulując laureatom tegorocznego konkursu składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom i ich opiekunom i już dziś zapraszamy do udziału w jego kolejnej, jubileuszowej edycji.

Organizatorzy:
Zofia Grzywacz-Piotrowska
Joanna Mazurek
Urszula Kuropatwa

 projektuję responsywne strony www Lublin

Losowe artykuły

Spotkania Folklorystyczne

XXV Międzynarodowe Spotkania FolklorystyczneXXV Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne. Występy przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury.

Więcej…

Po burzy

Nałęczów - po burzyZmiany klimatyczne dają w kość - właściwie jest to już programowa impreza cykliczna nawiedzająca Nałęczów

Więcej…

Losowe artykuły

Retro Atelier

Nałęczów - Retro Atelier przebojem II Rajdu rowerowego „Rowerem po produkt lokalny”Retro Atelier przebojem II Rajdu rowerowego „Rowerem po produkt lokalny”

Więcej…

Kronika Z.S. im. Chmielewskiego t.2 cz.3

Kronika Zespołu Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego w NałęczowieKronika Zespołu Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego w Nałęczowie - od 1978 do 1988 roku

Więcej…