Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Carmax - Dariusz Nowakowski, auto serwis w Parchatce, machanika pojazdowa, klimatyzacje, opony

Videofilmowanie i fotografia weselna

Zajazd Jan w Nałęczowie

Cukiernia Delicja Lublin

Swiat w oczach najmłodszychUroczyste podsumowanie XIV edycji konkursu „Świat w oczach najmłodszych-W kwitnącym ogrodzie”

W dniu 27.04.2017 r. po raz 14. miała miejsce w Szkole Podstawowej w Nałęczowie uroczystość podsumowania kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Świat w oczach najmłodszych”. Jak zwykle została uświetniona obecnością laureatów, ich nauczycieli i rodziców oraz zacnego grona przyjaciół szkoły. Uroczystość rozpoczęli uczniowie naszej szkoły, prezentując swoje talenty taneczne i wokalne nawiązujące do tematyki konkursu.
Dziecięce wizje plastyczne oceniali w tym roku artysta grafik i wykładowca na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Adam Panek oraz artyści plastycy i nauczyciele Liceum Plastycznego w Nałęczowie: Łukasz Głowacki i Zbigniew Strzyżyński. Spośród 1422 prac konkursowych, nadesłanych z całej Polski, jurorzy nagrodzili 21 i 20 wyróżnili. Nagrodę specjalną, tablet marki Samsung Galaxy, ufundował pan Roman Kręgiel, właściciel firmy „Inter-Kam” w Nałęczowie. Jury przyznało ją 9-letniej Julii Wójtewicz ze Społecznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Toruniu. Pozostałym laureatom nagrody i dyplomy wręczył pan Andrzej Ćwiek, Burmistrz Nałęczowa.

Przyznanie tak wielu cennych nagród było możliwe dzięki wsparciu nałęczowskich firm i instytucji. Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom, w tym szczególnie Burmistrzowi Nałęczowa, panu Andrzejowie Ćwiekowi, ZL „Uzdrowisko Nałęczów” oraz Bankowi Spółdzielczemu w Nałęczowie.
Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace można oglądać na wystawie pokonkursowej w budynku Szkoły Podstawowej oraz w okolicznościowym katalogu.
Gratulując laureatom tegorocznego konkursu składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom i ich opiekunom i już dziś zapraszamy do udziału w jego kolejnej, jubileuszowej edycji.

Organizatorzy:
Zofia Grzywacz-Piotrowska
Joanna Mazurek
Urszula Kuropatwa

 projektuję responsywne strony www Lublin

Losowe artykuły

Noc Świętojańska 2014

Majówka w NałęczowieNoc świętojańska w Nałęczowskim parku

Więcej…

Wystawa w NOK - dyplomy LP

PLSP Dyplomy 2009Wystawa wybranych prac dyplomowych uczniów liceum plastycznego Dyplom 2009 w NOK w Nałęczowie.

Więcej…

Losowe artykuły

Kiermasz Wielkanocny w NOK

Kiermasz Wielkanocny w NOK w Nałęczowie Kiermasz Wielkanocny w Nałęczowskim Ośrodku Kultury. Można było nabyć m.in palmy i pisanki.

Więcej…

Łysa góra i okolice

Nałęczów - weekendowoKrótka wycieczka wzdłuż Łysej Góry

Więcej…