Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Specmeble - meble na zamówienie, kuchenne, biurowe, łazienkowe

WA-WA Piaskowanie, szkiełkowanie

Zajazd Jan w Nałęczowie

strony internetowe Lublin

Zespół Szkół w NałęczowieNiesłychanie miło jest nam zakomunikować, że Zespół Szkół  im. Zygmunta Chmielewskiego 1 września 2016 roku  rozpoczyna nowy rok szkolny 2016 / 2017

w  swojej  dotychczasowej siedzibie przy ulicy Spółdzielczej 17 w Nałęczowie.
Będzie to już 88 rok funkcjonowania naszej szkoły, która ma niezwykle bogatą tradycję i historię,  która od tylu lat nieprzerwanie kształci młodzież solidnie przygotowując ją do studiów wyższych oraz do zawodów bardzo poszukiwanych na rynku pracy.
Jesteśmy bardzo nowoczesną szkołą, dysponującą świetną bazę dydaktyczną, nowoczesnymi pracowniami  multimedialnymi i pracowniani do nauki zawodów.
 Pomimo różnych informacji prasowych i rozpowszechnianych w różnorodnych przekazach o naszej szkole w środowisku uczniowskim i ich rodziców wśród znajomych i sąsiadów społeczności lokalnej naszej gminy oraz w innych gminach i miejscowościach, że nasza szkoła będzie miała swoją siedzibę przy innej ulicy w Nałęczowie -  dementujemy te tak zwane ,,plotki” -  nie uzasadnione w żadnym fakcie prawnym informacje.

Prawdą jest to, że nowy rok szkolny zaczynamy jak dotychczas w swojej siedzibie na ulicy Spółdzielczej 17 w Nałęczowie.

Dziękujemy całej społeczności naszej szkoły za wspaniałe wsparcie w działaniach na rzecz zachowania i pozostawienia naszej szkoły w dotychczasowym kształcie i siedzibie. Była to wspaniała lekcja odpowiedzialności i solidarności oraz demokracji, które  są podstawowymi wartościami życia społecznego i społeczeństwa obywatelskiego. Zdaliśmy wspólnie jako szkoła bardzo trudny egzamin!

Z wyrazami głębokiego szacunku

Dyrekcja

 

Losowe artykuły

I Międzynarodowy Konkurs o Kresach rozstrzygnięty

I Międzynarodowy Konkurs o Kresach w Nałęczowie W dnach 17-18 maja odbył się  II Międzynarodowego Konkursu Wiedzy o Kresach zorganizowanych przez Instytut Pamięci i Dziedzictwa Kresowego,

Więcej…

PLSP Nałęczów - Dyplomy 2006

PLSP NałęczówPrace dyplomowe uczniów klas V - teraz plastyk jest czteroletni

Więcej…

Losowe artykuły

Ludziki - Jan Stępień

Ludziki - Jan StępieńKolejna galeria z ludzikami autorstwa Jana Stępnia.

Więcej…

Noc muzeów w Nałęczowie

Majówka z Prusem w NałęczowieNoc muzeów w Nałęczowie - spotkanie w Chacie Żeromskiego. Marcin Troński czyta fragmenty "Emancypantek" B.Prusa

Więcej…