Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Zespół Szkół w NałęczowieNiesłychanie miło jest nam zakomunikować, że Zespół Szkół  im. Zygmunta Chmielewskiego 1 września 2016 roku  rozpoczyna nowy rok szkolny 2016 / 2017

w  swojej  dotychczasowej siedzibie przy ulicy Spółdzielczej 17 w Nałęczowie.
Będzie to już 88 rok funkcjonowania naszej szkoły, która ma niezwykle bogatą tradycję i historię,  która od tylu lat nieprzerwanie kształci młodzież solidnie przygotowując ją do studiów wyższych oraz do zawodów bardzo poszukiwanych na rynku pracy.
Jesteśmy bardzo nowoczesną szkołą, dysponującą świetną bazę dydaktyczną, nowoczesnymi pracowniami  multimedialnymi i pracowniani do nauki zawodów.
 Pomimo różnych informacji prasowych i rozpowszechnianych w różnorodnych przekazach o naszej szkole w środowisku uczniowskim i ich rodziców wśród znajomych i sąsiadów społeczności lokalnej naszej gminy oraz w innych gminach i miejscowościach, że nasza szkoła będzie miała swoją siedzibę przy innej ulicy w Nałęczowie -  dementujemy te tak zwane ,,plotki” -  nie uzasadnione w żadnym fakcie prawnym informacje.

Prawdą jest to, że nowy rok szkolny zaczynamy jak dotychczas w swojej siedzibie na ulicy Spółdzielczej 17 w Nałęczowie.

Dziękujemy całej społeczności naszej szkoły za wspaniałe wsparcie w działaniach na rzecz zachowania i pozostawienia naszej szkoły w dotychczasowym kształcie i siedzibie. Była to wspaniała lekcja odpowiedzialności i solidarności oraz demokracji, które  są podstawowymi wartościami życia społecznego i społeczeństwa obywatelskiego. Zdaliśmy wspólnie jako szkoła bardzo trudny egzamin!

Z wyrazami głębokiego szacunku

Dyrekcja

 

Losowe artykuły

Spotkanie członków TPN w Ochronce

Nałęczów - spotkanie TPN w OchronceSpotkanie Towarzystwa Przyjaciół Nałęczowa w Ochronce

Więcej…

Pracownia chóralna

Nałęczów - Pracownia chóralnaPierwsze spotkanie uczestników pracowni chóralnej w Nałęczowie

Więcej…

Losowe artykuły

PLSP Nałęczów fotki Marka Górniaka cz.3

PLSP NałęczówFotografie zebrane przez Marka Górniaka wśród absolwentów PLSP Nałęczów.

Więcej…

Beatyfikacja Jana Pawła II

Nałęcżów - Beatyfikacja Jana Pawła IIPrzy kamieniu upamiętniającym pobyt kardynała Karola Wojtyły w Nałęczowie adorowaliśmy relikwie błogosławionego Jana Pawła II

Więcej…