Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Hardworkes loty balonem

Na prowincji - pizza na telefon

strony internetowe Lublin

Zespół Szkół w NałęczowieNiesłychanie miło jest nam zakomunikować, że Zespół Szkół  im. Zygmunta Chmielewskiego 1 września 2016 roku  rozpoczyna nowy rok szkolny 2016 / 2017

w  swojej  dotychczasowej siedzibie przy ulicy Spółdzielczej 17 w Nałęczowie.
Będzie to już 88 rok funkcjonowania naszej szkoły, która ma niezwykle bogatą tradycję i historię,  która od tylu lat nieprzerwanie kształci młodzież solidnie przygotowując ją do studiów wyższych oraz do zawodów bardzo poszukiwanych na rynku pracy.
Jesteśmy bardzo nowoczesną szkołą, dysponującą świetną bazę dydaktyczną, nowoczesnymi pracowniami  multimedialnymi i pracowniani do nauki zawodów.
 Pomimo różnych informacji prasowych i rozpowszechnianych w różnorodnych przekazach o naszej szkole w środowisku uczniowskim i ich rodziców wśród znajomych i sąsiadów społeczności lokalnej naszej gminy oraz w innych gminach i miejscowościach, że nasza szkoła będzie miała swoją siedzibę przy innej ulicy w Nałęczowie -  dementujemy te tak zwane ,,plotki” -  nie uzasadnione w żadnym fakcie prawnym informacje.

Prawdą jest to, że nowy rok szkolny zaczynamy jak dotychczas w swojej siedzibie na ulicy Spółdzielczej 17 w Nałęczowie.

Dziękujemy całej społeczności naszej szkoły za wspaniałe wsparcie w działaniach na rzecz zachowania i pozostawienia naszej szkoły w dotychczasowym kształcie i siedzibie. Była to wspaniała lekcja odpowiedzialności i solidarności oraz demokracji, które  są podstawowymi wartościami życia społecznego i społeczeństwa obywatelskiego. Zdaliśmy wspólnie jako szkoła bardzo trudny egzamin!

Z wyrazami głębokiego szacunku

Dyrekcja

 

Losowe artykuły

Skandia Maraton Lang Team 2010 cz.1

Skandia Maraton Lang Team 2010 w NałęczowieSkandia Maraton Lang Team 2010 w Nałęczowie organizowaną przez Lang Team oraz Z.L. "Uzdrowisko Nałęczów"S.A.

Więcej…

PLSP Nałęczów fotki od Józefa Marka cz.3

PLSP NałęczówFotografie nadesłane na nieistniejące forum absolwentów PLSP w 2007roku.

Więcej…

Losowe artykuły

Jan Maria Marek PLSP Nałęczów.

Jan Maria Marek PLSP NałęczówJan Maria Marek urodził się 7 kwietnia 1951 roku w Makowie Podhalańskim. Zmarł w Lublinie 13 grudnia 2009 roku

Więcej…

Wigilia 2016 w Nałęczowie

Nałęczów - wigilia 2015Wigilia 2016 przed pałacem Małachowskich w Nałęczowie przygotowana przez Uzdrowisko Nałęczów.

Więcej…