Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów NOKW Telewizji Polskiej aż roi się od programów kulinarnych. W Nałęczowie  przed laty obmyślono Szlak Smaków, do którego przystąpiły miejscowe kawiarnie, restauracje, karczmy.

Stowarzyszenia kobiece w gminie co roku walczą o przyznanie certyfikatów na smakowite jedzenie wytworzone wg starodawnych przepisów, pieczołowicie przechowywanych  w rodzinach przez wnuczki i prawnuczki. Przyrządzania dobrego jedzenia uczyła z zapałem także nałęczowska Szkoła Ziemianek.
Dobrze więc się stało, że w tegorocznym programie Eko-Ferii dla dzieci i młodzieży znalazła się wyprawa do Drzewiec, w których tamtejsze Stowarzyszenie „Aktywna Wieś” Drzewce specjalizuje się w warsztatach kulinarnych dla dzieci i młodzieży. Zamieszczone niżej zdjęcia świetnie ilustrują zapał młodych piekarzy, którzy mieli okazję, zapewne po raz pierwszy w życiu, pod fachowym okiem przygotować i upiec pachnące rogale.  Może po latach wizyta w Drzewcach zaowocuje takimi umiejętnościami uczestników, że któryś z nich zostanie dostrzeżony przez wielkiego Wojciecha Amaro i zostanie szefem jego kuchni.

WDŁ

Siedlisko u Krzysztofa

 

 

projektuję responsywne strony www Lublin