Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Kiermasze NałęczówNałęczowski Ośrodek Kultury i LGD „Zielony Pierścień” będą, jak w latach poprzednich, organizować Kiermasze Produktów Lokalnych

na placu przed NOK w godzinach 10-16. Pojawią się stoiska producentów, wytwórców rękodzieła i lokalnych artystów z powiatu puławskiego, którym w minionych latach udało się na swoje wyroby uzyskać certyfikaty LGD.
  Nałęczów i nałęczowską gminę będą reprezentować  na regionalnych imprezach związanych z tradycją regionu: miody z Pasieki Wędrownej Adama Boguty z Kolonii Bochotnica, wyroby wędliniarskie masarni z Bronic państwa Kruków, wyroby hafciarskie i szydełkowe Klubu Rękodzieła „Ziemianka” z Nałęczowa, chodniki, kilimy,  wełniane serwetki i pokrowce na telefon, wykonane na warsztatach tkackich Jana i Wiesławy Łuszczyńskich z Kolonii Drzewce.
Niżej podajemy aktualny terminarz planowanych kiermaszów w 2016 roku:
13 marca, 17 kwietnia, 15 maja, 19 czerwca, 17 lipca, 21 sierpnia, 18 września, 16 października, 20 listopada i 18 grudnia.

WDŁ

Siedlisko u Krzysztofa 


 projektuję responsywne strony www Lublin

 

Losowe artykuły

Kiermasz Wielkanocny w NOK

Kiermasz Wielkanocny w NOK w Nałęczowie Kiermasz Wielkanocny w Nałęczowskim Ośrodku Kultury. Można było nabyć m.in palmy i pisanki.

Więcej…

Wyjdź z cienia pokaż swój talent

NOK Nałęczów -Mam TalentGimnazjum w Nałęczowie zorganizowało konkurs Wyjdź z cienia pokaż swój talent Nałęczowskim Ośrodku Kultury.

Więcej…

Losowe artykuły

Niedzielny lot balonem - HardwordkersTeam

Ostatnie fotki z lotu wyszły całkiem nieźle ale zabrakło na nich pejzaży z Nałęczowem - dzisiaj chciałem znów spróbować zrobić fotografie balonu nad Nałęczowem.

Więcej…

Jan Marek dyrektor PLSP Nałęczów

Jan Marek dyrektor PLSP NałęczówBiogram jaki ukazał się w Małopolskim Słowniku Biograficznym

Więcej…