Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów-Siedlisko u KrzysztofaNiezwykła przygoda spotkała uczniów Szkoły Podstawowej w Drzewcach w dniu 11 września 2015 roku.

Właściciele „Siedliska u Krzysztofa” w Kolonii Drzewce,  usytuowanego 200 m od szkoły, zaprosili uczniów do udziału w filmie z cyklu „Moje Pasje – Ginące Zawody”, realizowanym w powiecie puławskim przez Agencję Informacyjno-Reklamową KWANT Marka Kamińskiego na zlecenie LGD „Zielony Pierścień” z siedzibą w Kośminie.

Paweł, Ksenia, Julia, Iza i Jakub z klasy V oraz Bartek, Weronika, Paulina, Aleksandra, Grzesiek, Majka i Sandra z kl. VI wzięli udział w warsztatach tkackich na współczesnych mini-krosnach i queście „Tajemnice Siedliska nad Wąwozem Malinowym”. Jan Krzysztof Łuszczyński wyjaśniał, jak szybko i bez specjalnego wysiłku można własnoręcznie utkać serwetkę lub etui na telefon komórkowy, natomiast pani Wiesława demonstrowała rzadkie tzw. krosno stołowe i krosno pokazowe z nicielnicami i płochą.

Dodatkową atrakcją dla młodych „aktorów”, była ( w towarzystwie kota, zwanego Pumą) sesja fotograficzna przy plenerowej planszy, symbolizującej nałęczowską łąkę, wykonanej w tym roku przez uczniów Liceum Plastycznego w Nałęczowie.
Warto nadmienić, że dzięki trosce dyr. szkoły Renaty Koput i nauczycielki Ewy Depty Pracownię i Izbę Produktów Lokalnych  uczniowie szkoły drzewieckiej odwiedzali już trzykrotnie, uczestnicząc w warsztatach i zabawach turystycznych. Najwcześniej odkryły miejscową atrakcję turystyczną…. przedszkolaki!

WDŁ, fot. Marek Kamiński

siedliskoukrzysztofa.pl 

strony www Lublin

„Moje Pasje – Ginące Zawody”