Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów-rehabilitacja dzieciNałęczów jest miejscem, które od zawsze kojarzy się z leczeniem.

Będąc dzieckiem widywałem w alejkach Nałęczowskiego Parku Zdrojowego wracających z zabiegów kuracjuszy. Tutaj też, już jako osoba dorosła, podjąłem pracę w uzdrowiskowych „Werandkach”. Kolejnym punktem na mapie doświadczeń zawodowych była praca w Puławach z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowymi. Nauczyłem się tam postępowania z dziećmi z różnymi schorzeniami. Wiedzę zdobytą podczas wielu kursów i szkoleń wykorzystywałem w praktyce.
Dotychczas nie było w Nałęczowie rehabilitacji dzieci i niemowląt. Dzieci mogły korzystać z zabiegów jedynie w oddalonych dużych miastach.

Widząc zapotrzebowanie na tego typu usługi, a także wiedząc, jak ważna jest wytrwała praca z chorymi dziećmi, postanowiłem otworzyć w Nałęczowie miejsce dedykowane głównie najmłodszym. Liczne kursy i wieloletni staż pracy sprawiły, że poczułem się w mocy samodzielnie rehabilitować dzieci. „STAŚ” Centrum Rehabilitacji i Wspierania Rozwoju Dziecka jest miejscem cichym, spokojnym, otoczonym zielenią. Jest to domek, a w nim sala do ćwiczeń oraz gabinet, w którym wykonuję zabiegi z zakresu fizjoterapii, tj. laser, ultradźwięki, szereg  prądów wspomagających rehabilitację. Dodatkowo posiadam stół do masażu. Znając sytuację rodzin dzieci z zaburzeniami neurologicznymi, wiem jakim problemem jest wożenie dziecka do placówek rehabilitacyjnych. Dlatego też oferuję dojazd i rehabilitację w domu pacjenta.

Z czasem planuję podjąć współpracę z innymi specjalistami, dzięki czemu możliwa będzie kompleksowa opieka nad małym pacjentem.
„STAŚ” Centrum Rehabilitacji i Wspierania Rozwoju Dziecka jest otwarte dla każdego, kto czuje, że jego dziecko potrzebuje profesjonalnej opieki rehabilitacyjnej.

Michał Jusiak

rehabilitacjanaleczow.com

Losowe artykuły

LP aukcja 2012

Liceum Plastyczne NałęczówAkcja prac uczniów na corocznej aukcji w Liceum Plastycznym w Nałęczowie.

Więcej…

Andrzej Krajewski -wystawa plakatu

Andrzej Krajewski -wystawa plakatu w Nałęczowskim Ośrodku Kultury - NałęczówAndrzej Krajewski ( pseudonim Andre de Krayewski) - grafik, malarz, współtwórca polskiej szkoły plakatu.

Więcej…

Losowe artykuły

Wigilia 2019

 Wigilia przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury

Więcej…

Nałęczowskie klimaty

Nałęczów - Wernisaż wystawy Hitoria Uzdrowiska Wernisaż wystawy Historia Uzdrowiska "Nałęczowskie Klimaty" w NOK

Więcej…