Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów-rehabilitacja dzieciNałęczów jest miejscem, które od zawsze kojarzy się z leczeniem.

Będąc dzieckiem widywałem w alejkach Nałęczowskiego Parku Zdrojowego wracających z zabiegów kuracjuszy. Tutaj też, już jako osoba dorosła, podjąłem pracę w uzdrowiskowych „Werandkach”. Kolejnym punktem na mapie doświadczeń zawodowych była praca w Puławach z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowymi. Nauczyłem się tam postępowania z dziećmi z różnymi schorzeniami. Wiedzę zdobytą podczas wielu kursów i szkoleń wykorzystywałem w praktyce.
Dotychczas nie było w Nałęczowie rehabilitacji dzieci i niemowląt. Dzieci mogły korzystać z zabiegów jedynie w oddalonych dużych miastach.

Widząc zapotrzebowanie na tego typu usługi, a także wiedząc, jak ważna jest wytrwała praca z chorymi dziećmi, postanowiłem otworzyć w Nałęczowie miejsce dedykowane głównie najmłodszym. Liczne kursy i wieloletni staż pracy sprawiły, że poczułem się w mocy samodzielnie rehabilitować dzieci. „STAŚ” Centrum Rehabilitacji i Wspierania Rozwoju Dziecka jest miejscem cichym, spokojnym, otoczonym zielenią. Jest to domek, a w nim sala do ćwiczeń oraz gabinet, w którym wykonuję zabiegi z zakresu fizjoterapii, tj. laser, ultradźwięki, szereg  prądów wspomagających rehabilitację. Dodatkowo posiadam stół do masażu. Znając sytuację rodzin dzieci z zaburzeniami neurologicznymi, wiem jakim problemem jest wożenie dziecka do placówek rehabilitacyjnych. Dlatego też oferuję dojazd i rehabilitację w domu pacjenta.

Z czasem planuję podjąć współpracę z innymi specjalistami, dzięki czemu możliwa będzie kompleksowa opieka nad małym pacjentem.
„STAŚ” Centrum Rehabilitacji i Wspierania Rozwoju Dziecka jest otwarte dla każdego, kto czuje, że jego dziecko potrzebuje profesjonalnej opieki rehabilitacyjnej.

Michał Jusiak

rehabilitacjanaleczow.com