Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Hardworkes loty balonem

WA-WA Piaskowanie, szkiełkowanie

Cukiernia Delicja Lublin

Nałęczów - wystawa biżuterii Bożeny SmuczakDwudniowa wystawa biżuterii Bożeny Smuczak była niezwykłą niespodzianką III Ogólnopolskiego Rajdu

 „Rowerem po Produkt Lokalny” zorganizowanego przez LGD „Zielony Pierścień”. Tym razem nałęczowska artystka zaprezentowała swoje unikalne kolie w Siedlisku „U Krzysztofa” w Kolonii Drzewce. Wystawa zatytułowana „Przyjaciele kobiety” ( w nawiązaniu do słynnych słów Marylin Monroe o brylantach) wywoływała zachwyt uczestników rajdu przybyłych z Łodzi, Poznania, Katowic, Wysokiego Mazowieckiego, Białegostoku, Jakubowic, Puław, Koźmina Wielkopolskiego, Dęblina i Lublina. Podziwiali ją również nałęczowscy mieszkańcy i  kuracjusze.

Wiele rowerzystek i rowerzystów, chociaż przez chwilę pragnęło włączyć do swych strojów wytworne ozdoby, by móc przywieźć do domu wyjątkowe zdjęcia.  Panowie wykazywali się przy tym dużą pomysłowością, wykorzystując stroje z przełomu XIX i XX wieku  w sąsiadującym ze stoiskiem artystki Retro-Ateliere i na wzór aktorów szekspirowskich, odtwarzając wymyślone przez siebie scenki.

W siedlisku swą regionalną biżuterię pokazały także  nałęczowskie „Ziemianki”: Monika Matuła-Wetzlich, Krystyna Tarka i Barbara Wiracka. On  też urządziły pokazy wykonywania biżuterii makramowej, koralikowej i frywolitkowej. Goście wystawy mieli okazję posmakować chruścików ziołowych z dipem czosnkowym przygotowanych przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Sadurkach według starych regionalnych przepisów, a serwowanych przez Grażynę Stępniak.
Radość spotkania ilustrują zdjęcia zamieszczone poniżej oraz zestawy fotografii od dwu dni funkcjonujące na faceeboku „ Bożeny Smuczak” (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), „Ziemianek” oraz autora „Krainy Rowerowej” Sławomira Łowczaka.


WDŁ

Siedliko u Krzystofa


Nałęczów - Wystawa bżuterii Bożeny Smuczak

Projektuję responsywne strony www Lublin na joomla

strony internetowe Puławy

Losowe artykuły

Bachanalia w Nałęczowie

Bachanalia w Nałęczowie - wystawa Tomasza Bachanka Tomasz Bachanek w Nok - wystawa malarstwa

Więcej…

150 rocznica Powstania Styczniowego

150 rocznica Powstania StyczniowegoNa nałęczowskim cmentarzu oddano hołd uczestnikom Powstania Styczniowego

Więcej…

Losowe artykuły

Piotr i Mariusz Madejscy -wystawa w NOK

Wystawa Piotr i Mariusza Madejskich w NOK w NałęczowieWystawa malarstwa i rzeźby Piotra Madejskiego i Mariusza Madejskiego

Więcej…

Dyplom 2011 w LP

Liceum Plastyczne NałęczówPrace dyplomowe uczniów Liceum Plastycznego w Nałęczowie - fotografie wykonane tuż po obronie dyplomów.

Więcej…