Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Geodezja Nałęczów - Piotr Tomasiak

Videofilmowanie i fotografia weselna

Zajazd Jan w Nałęczowie

Cukiernia Delicja Lublin

Nałęczów - wybory samorządowePlakaty wyborcze - wybory samorządowe w Nałęczowie. Fotki nocne, chciałem pokazać to trochę inaczej.

No i po ciszy wyborczej. Przeszedłem się dzisiaj po mieście i zrobiłem trochę fotek na pamiątkę. Kampania wyborcza rozkręcała się bardzo powoli i wiele plakatów pojawiło się dopiero w ostatnim tygodniu. Przedstawia się to raczej skromnie w porównaniu z poprzednimi wyborami w 2010 roku.

Duża część komitetów wyborczych zdecydowała się na publikacje swoich plakatów na Nałęczów.Net z czego bardzo się cieszę. Szkoda że wielu kandydatów nie pokazała na plakatach swoich twarzy. Kandydaci do Rady raczej nie pisali co zamierzają robić po wybraniu, raczej ograniczali się do prośby o oddanie na nich głosów. Głosowaliśmy więc raczej kierując się sympatiami i zaufaniem do konkretnych osób a nie ich deklaracjami. 

Z rozmów jakie prowadzę z mieszkańcami Nałęczowa wynika że wielu z nich nie wie kto jest Radnym w Nałęczowie. Nie znamy bo się nie interesujemy czy Radni nie dbają o to żebyśmy wiedzieli że istnieją i nas reprezentują?

Chciałem żeby te fotki były trochę inne i dlatego zrobiłem je tuż po zmroku. Nie tylko plakaty ale także to co je otacza. Następna taka sesja za cztery lata.

Projektuję strony internetowe Lublin

 Plakaty wyborcze na ulicach Nałęczowa

 

Losowe artykuły

Belcanto 2012 - koncert galowy cz.1

X Międzynarodowy Festiwal Wokalny BELCANTO w Nałęczowie Koncert Galowy - Scena przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury.

Więcej…

Weekend z Prusem 29-30 września 2012 roku

Weekend z Prusem. Nałęczów, 29-30 września 2012 rokuWeekend z Prusem Nałęczów, 29-30 września 2012 roku Patronat honorowy Burmistrza Nałęczowa Andrzeja Ćwieka

Więcej…

Losowe artykuły

Kronika KOR LOK t.2 cz1

Kronika Klubu Żołnierzy Rezerwy w NałęczowieKronika Klubu Oficerów Rezerwy LOK w Nałęczowie. Wiele ciekawych artykułów o Nałęczowie.

Więcej…

do 28.02.2013 Konkurs Krainy Lessowych Wąwozów

RAJD 4x4 KONKURS „Nieodkryte zakątki Krainy Lessowych Wąwozów” Jesteś zapalonym turystą? Lubisz zwiedzać, fotografować lub filmować? Nasz konkurs jest dla Ciebie!

Więcej…