Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

IV Piknik Rodzinny „Bezpieczny  powrót do szkoły” - Stowarzyszenia Jutro Nałęczów  eIV Piknik Rodzinny „Bezpieczny powrót do szkoły” - Stowarzyszenia Jutro Nałęczów Andrzeja Mazierskiego

W ramach pikniku m.in pokaz samoobrony, znakowanie rowerów, konkursy sponsorowane przez Policję i Stowarzyszenie, pokaz indywidualnego wyposażenia Policjanta, Samochody ALFA,  motory KAWASAKI, gadżety i upominki Policji  Ruchu Drogowego, prezentacja turystycznych atrakcji regionu .

Sprawozdanie z pikniku „Bezpieczny powrót do szkoły” zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Jutro Nałęczów” 23 sierpnia 2014 roku pod patrontem Marszałka Województwa Lubelskiego.

Piknik rozpoczął się przed godziną 11-tą. Wcześniej scena i podscenie na głównym placu Nałęczowa, przed Domem Kultury zostały przyozdobione emblematami Urzędu Marszałkowskiego. Na scenie zainsalowano zespół muzyczny i zapowiadano poszczególne punkty programu. W pierwszej części pikniku zostały przeprowadzone konkursy nt.  znajomości zasad ruchu drogowego dla dzieci i młodzieży. Konkursy prowadzili przedstwiciele Komendy Miejskiej Policji w Lublinie i Komendy Powiatowej Policji w Puławach. W drugiej częsci odbyły się pokazy sztuki samoobrony, a także zaprezentowano wyposażenie policjanta na służbie i podczas akcji. Szczególną uwagą cieszyły się konkursy z nagrodami, w postaci drobnych gadżetów z emblematami Lubelskie. Smakuj życie. W międzyczasie w Nałęczowie pojawiła się p. poseł Joanna Mucha, która zaproszona na scenę brawurowo wykonała  z zespołem muzycznym dwa przeboje z repertuaru Maryli Rodowicz. Póżniej współnie z młodzieżą częstowała gości słodyczami ufundowanymi przez nałęczowski sklep ALIBI.

Impreza nasza miała  charakter edukacyjno-rozrywkowy i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony mieszkańców i kuracjuszy, gromadząc na placu przed Domem Kultury sporą gromadkę osób. Piknik urozmaiciły stoiska małej gastronomii i stragany nałęczowskich kupców. Ostatnie godziny pikniku wypełniła zabawa na wolnym powietrzu, która trwała  do godziny 16 tej.
Stowarzyszenie  nasze  gromadzi kilkadziesiąt aktywnych osób naszego miasta i gminy. Nie jesteśmy bierni, pomagamy ludziom, przeprowadziliśmy już 7 zbiórek żywności, a wspomniany piknik rodzinny powoli także staje się nałęczowską tradycją, bowiem tegoroczny jest już czwartym z kolei. Jest nam szczególnie miło, że tegoroczny piknik patronatem honorowym objął Marszałek Województwa Lubelskiego. Imprezę ze wszech miar uważamy za udaną. Dziękujemy także Urzędowi Marszałka za życzliwość i podniesienie rangi naszego spotkania.

Z poważaniem

dr    Andrzej Mazierski
Prezes Stowarzyszenia „Jutro Nałęczów”
IV Piknik Rodzinny w Nałęczowie

strony www Lublin