Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów - dzień otwarty na oczyszczalniZapraszam do zwiedzania oczyszczalni w Nałęczowie

Oczyszczalnia to największa inwestycja naszej gminy której realizacja została jeszcze zatwierdzona jeszcze przez radnych poprzedniej kadencji. Od następnego roku będziemy spłacać pożyczkę zaciągniętą na jej realizację. Cała inwestycja kosztowała 21 milionów a wkład gminy to 7 mln (tak z pamięci bo nie notowałem).
Inwestycja nie tylko potrzebna ze względu na uzdrowiskowy charakter Nałęczowa, ale także z powodu grożących nam kar - poprzednia oczyszczalnia nie spełniała dzisiejszych standardów i nie nadążała nad rozwijającą się gminą.

Pamiętam starą oczyszczalnie którą wiele lat temu widziałem przez ogrodzenie - wyglądała jeszcze gorzej niż obecna siedziba gospodarki komunalnej. Obecna jak widać na fotografiach wygląda bardzo efektownie. Jedno z ciekawszych pomieszczeń zwiedzaliśmy - oprowadzani przez dyrektora Jarosińskiego - na początku wycieczki. Chyba jakaś przepompownia znajdująca się tuż koło bramy wejściowej - pompy znajdują się kilka metrów poniżej koryta rzeki która przepływa niedaleko.

Ciekawie wyglądają także zbiorniki w których ścieki poddawane są oczyszczaniu, zwiedzających było wielu i nie zrażał ich zapach ...

Chyba jednym z nie rozwiązanych problemów jest niestety zapach ze zlewki która została umieszczona na terenie oczyszczalni - skarżą się na to okoliczni mieszkańcy.

Wśród zwiedzających byli radni: Jacek Wilk, Jerzy Michał Sołdek, Bogdan Pecio, Jan Górski, Jarosław Wartacz i burmistrz Andrzej Ćwiek.

Niestety zapomniałem obiektywu szerokokątnego :(


Gimnazjum Nałęczów - Zakończenie roku szkolnego 2014

strony internetowe Lublin

strony www Lublin

strony internetowe Puławy

Losowe artykuły

Nałęczowska Nutka

Nałęcżów - Nałęczowska nutkaMiędzynarodowy festiwal piosenki dziecięcej i młodzieżowej w Pałacu Małachowskich.

Więcej…

XXI Bieg Sylwestrowy Nałęczów - Sao Paulo

Bieg Sylwestrowy Nałęczów - Sao PauloDwudziesty pierwszy Bieg Sylwestrowy Nałęczów - Sao Paulo - alejkami parkowymi Nałęczowa

Więcej…

Losowe artykuły

Wigilia 2012

Wigialia przed Pałacem Małachowskich w Parku Zdrojowym w Nałęczowie.Wigilia przed Pałacem Małachowskich w Parku Zdrojowym w Nałęczowie.

Więcej…

Budka Suflera - koncert w Nałęczowie cz.3

Budka Suflera - koncert w NałęczowieTrzecia część fotografii - koncert Budki Suflera - Nałęczów 2009 i towarzyszących gwiazd.

Więcej…