Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów - Gimnazjum w Szkole Przetrwania w Serpelicach Uczniowie drugich klas nałęczowskiego Gimnazjum w Serpelicach

Nałęczowskie Gimnazjum od kilku lat organizuje dla uczniów klas II i III kilkudniowy wyjazd do Szkoły Przetrwania w Serpelicach. W tym roku bez entuzjazmu wziąłem udział jako opiekun w takich wyjeździe. Jako niesłychanie spokojny człowiek najbezpieczniej czuję się przed ekranem komputera więc raczej nie piszę się na takie wyprawy.
W wycieczce brali udział uczniowie klas drugich, klasy trzecie były przed nami i w Serpelicach miały raczej angielską pogodę. Dla nas prognozy były bardziej łaskawe.

Wyjazd był trzydniowy, w chwili przyjazdu pogoda była deszczowa. Po obiedzie gimnazjaliści z instruktorem wybrali się do lasu - ja także. Było raczej mokro a zdecydowana większość zabrała obuwie na bardziej suchą wyprawę.

Drugi dzień był już bardziej słoneczny - początek to zjazd na metalowej linie na drugi brzeg rzeki. Wymagał sporo odwagi. Brali w nim udział także nauczyciele.
Dwie dziewczyny miały wodowanie jak widać na zdjęciach - Zuzia z zaskoczenia, druga - Natalia w nagrodę :)

Po południu jedna grupa popłynęła kajakami, a druga kontynuowała zjazdy na linie. Ja popłynąłem kajakiem ale aparatu nie wziąłem. Nie chciałem ryzykować utraty sprzętu. Spływ okazał się fajną zabawą więc kolejnego dnia dołączyłem do kolejnej grupy tym razem ze sprawdzonym poprzedniego dnia Konradem - zabierając już aparat.

To tylko wybrane fotki - wszystkie wkrótce na stronie gimnazjum


Gimnazjum Nałęczów w Szkole Przetrwania w Serpelicach

strony internetowe Lublin

strony www Lublin

strony internetowe Puławy