Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Spotkania wyborcze w Nałęczowie 2010 rokFotki ze spotkań z wyborcami Andrzeja Mazierskiego, Jerzego Jakiewicza i Andrzeja Romana Ćwieka

Muszę przyznać że byłem mocno zaskoczony zainteresowaniem nałęczowiaków. Na wszystkich spotkaniach frekwencja nie przekroczyła 25 osób. Może trochę o ostatnim spotkaniu - p. Andrzeja Ćwieka. Po krótkim wstępie burmistrz powiedział że chce zdementować kilka plotek które pojawiły się w internecie. I tu zaczął cytować wypowiedzi które pojawiły się na mojej stronie. Było m.in o wpisie p. Stępnia o zadłużeniu gminy - deficytu w tej kwocie nie ma ponieważ gmina nie zaciągnęła pożyczki, z powodu zbyt niskiej dotacji do oczyszczalni - 14mln z wnioskowanych 23 mln. Dokładne dane w gazetce Andrzeja Ćwieka. Muszę przyznać że ucieszyłem się że p. burmistrz ogląda moją stronę. Przez cały jednak czas miałem wrażenie że burmistrz patrzy na mnie z wyrzutem, czytając te wszystkie komentarze których ja sam nie stworzyłem.

Jedyny wyjątek to moje teksty o wycinaniu drzew na 1-go Maja - podobno po za mną wszyscy się cieszą.

Przy okazji od p. Rumińskiego dowiedziałem się że w Lublinie jest jednostka Policji która specjalizuje się w przestępczości internetowej. Więc proszę uważajcie co piszecie :)

Jak na trzy spotkania fotek mało, ale cisza była taka że słychać było pstryknięcie mojego aparatu co mnie trochę onieśmielało.


Spotkania wyborcze w NOK

strony www internetowe Lublin Puławy