Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nowa droga na Bochotnicy - korytowanie rozpoczęte. Fotki z 10 przedpołudniem i 16.30.

 Droga będzie budowana w w ramach projektu Mobilny LOF. Jej lokalizacja i parametry budzą wiele wątpliwości wśród mieszkańców Nałęczowa bo powstaje w miejscu gdzie nie ma zabudowań. Gmina nie miała jednak wyjścia bo w ramach projektu musiała taką drogę wykonać. 

Jako właściciel działek na tym terenie cieszę się - ale wolałbym żeby była tu droga jednokierunkowa - maksymalnie 4 metrowa. Przy tak szerokiej drodze dwukierunkowej kierowcy wolno jeździć nie będą - nie będzie więc bezpiecznie. Sama forma drogi daje też do myślenia. Czy powinna tak wyglądać droga w miasteczku uzdrowiskowym?

Dużo asfaltu i przylegające do niej chodniki. Chciałby żeby była tu droga z takim chodnikiem jak ten przy drodze do Sadurek - z pasem zieleni i drzewami. Nawet w Puławach nie projektuje się już nowych dróg w takiej formie, dlaczego więc jest tak w Nałęczowie - mieście ogrodzie?.

Plusem jest to że właściciele działek dostaną odszkodowania. Przy wykupie działek przy ul Polnej było to 80zł za metr kwadratowy - sporo poniżej aktualnych cen działek budowlanych w Nałęczowie ale zawsze coś.

Pierwotnie teren pod drogę miał mieć 10 metrów szerokości - ostatecznie będzie to 15 metrów.

 

projektuję responsywne strony internetowe Lublin

strony www Lublin

 

 

Losowe artykuły

Mariaż siatki budowlanej z intuicją

Nałęczów - wernisaż w Galerii SpaSpotJest młody. Rocznik 1989. Absolwent warszawskiej ASP na Wydziale Grafiki.

Więcej…

Polska złota jesień w parku

Nałęczów - park zdrojowyW nałęczowskim parku króluje polska złota jesień. Park w Nałęczowie 2010

Więcej…

Losowe artykuły

Wernisaż Mariana Adamczyka

Otwarcie wystawy Mariana Adamczyka absolwenta PLSP Nałęczów.Otwarcie wystawy Mariana Adamczyka absolwenta PLSP Nałęczów.

Więcej…

Nowa droga na Bochotnicy cz2

Nowa droga na Bochotnicy - prace trwają od tygodnia. Fotki z niedzieli 2020.10.11

Więcej…