Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

To miejsce w którym planowana jest obwodnica - będzie ona szła od skrzyżowania na Wojciechów przez te piękne pola, skrajem rozlewiska które jest siedliskiem wielu ptaków i przez tą wspaniałą dolinę przy Mazurowie.

Kilka ujęć z jednej lokalizacji ale z kilku wysokości - odlatywałem na maks 200 metrów od skraju lasu cynkowskiego w kierunku Sadurek

 Co to za obwodnica której duży odcinek idzie dokładnie w kierunku miasta. Nałęczów jako uzdrowisko powinno chronić takie miejsca a u nas jak nie zabudowa to obwodnica która ma chronić walory uzdrowiskowe Nałęczowa a będzie je niszczyć.

W planach obwodnica miała iść w dużej mierze na estakadach ale już wiadomo że tak nie będzie. Obwodnicę robi się na siłę - jest to bardziej cel polityczny niż jakieś wyższe dobro. Kiedyś w takiej formie jak planowana może okazać się początkiem końca uzdrowiska. Szkoda że brak jakiejś dyskusji bo od lat wmawia się żę jest na nią za późno. Mam nadzieję że sytuacja finansowa będzie taka że obwodnica nie powstanie w tej formie nigdy i może nadejdzie czas na przemyślenie jej przebiegu.

Rozlewisko zarasta - jeszcze kilka lat temu było widać więcej wody. W tym momencie jest to już chyba teren prywatny. W dolinie było jeszcze rok temu kilkanaście tam bobrów - teraz zostały zniszczone mimo że bobry są pod ochroną.

To w tym miejscu zaczyna się dolina w której dalej leży nałęczowski park zdrojowy.

projektuję responsywne strony www Lublin

strony www Puławy

strony internetowe Lublin

 

 

 

 

Losowe artykuły

Aktywne Drzewce

Aktywne DrzewceWyjątkowo atrakcyjnie odbyło się podsumowanie projektu  zgłoszonego w ramach działań Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego poświęconego rozwojowi inicjatyw mieszkańców w dziedzinie kultury.

Więcej…

Koncert TPN

Nałęczów - Koncert w Pałacu Małachowskich w NałęczowieKoncert karnawałowy organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Nałęczowa. Zaproszeni wszyscy członkowie TPN, kuracjusze, mieszkańcy Nałęczowa.

Więcej…

Losowe artykuły

Kościół w Nałęczowie - nocne fotki z drona

Zapraszam do obejrzenia galeria nocnych fot nałęczowskiego kościoła - fotki z drona

Więcej…

Niedziela Wielkanocna w Nałęczowie

Nałęczów - Łysa GóraPierwszy dzień Świąt Wielkanocnych 2009. Spacer - okolice rzeki Bystrej w Nałęczowie.

Więcej…