Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Jesień w Nałęczowie - Aleja Lipowa, Park,Jesienny wieczór w Nałęczowie - listopad a na dworze temperatura prawie 15 stopni

Fotki z 3 sesji, ale jeśli zacznie padać postaram się sfotografować te miejsca jeszcze raz tuż przed zmrokiem. Jesień w Nałęczowie to fajna pora roku. I ta wczesna i ta późna. Poprzedniego roku była piękna złocista jesień pierwszy raz od wielu lat, ale tegoroczna też mi się podoba.
Tuż przed zmrokiem kiedy niebo wydaje się już prawie ciemne ale lampy już intensywnie świecą przy minimalnie dłuższym naświetlaniu powstają ciekawe efekty kolorystyczne.
To co podoba mi się w Nałęczowie to jego naturalność, nieporządek, niedoskonałość która sprawia że Nałęczów jest miejscem pozbawionym sztuczności.

Parkowe uliczki na których leżą opadające liście mieniąc się odcieniami jesieni, mają dla mnie większy urok niż wymiecione dokładnie powierzchnie nawet najpiękniejszych chodników. Obawiam się że "piękny" bruk i asfalt stają się w Nałęczowie większą wartością niż nałęczowska przyroda. Dążenie do doskonałości sprawia że nie będzie miejsca dla drzew takich jak na fotce poniżej, starych, niemych świadków tego co działo się tu przez lata.

 

Fotka zrobiona w parku zdrojowym w Nałęczowie, widok na bramę parkową, za plecami mam pałac Małachowskich. Zapraszam na Nałęczów.Net 

responsywne strony www Lublin 

W następnych dniach będę starał się zrobić jeszcze trochę fotek, o tej porze dnia, jeśli popada fotki powinny być jeszcze fajniejsze a gra świateł zupełnie nieprzewidywalna.


 

Losowe artykuły

Opłata planistyczna i adiacencka w Gminie Nałęczów

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego w Nałęczowie dla ul. G.Wójcika Jeśli masz działkę w obrębie tworzonych planów zagospodarowania Nałęczowa - koniecznie przeczytaj

Więcej…

Kronika OSP Nałęczów t4 cz.1

Kronika Ochotniczej Straży Pożarnej w NałęczowieKronika Ochotniczej Straży Pożarnej w Nałęczowie tom czwarty cz.1

Więcej…

Losowe artykuły

Oświadczenie - PiS Puławy

Nałęczów - KW Prawo i SprawiedliwośćOświadczenie Zarządu Powiatowego PiS Puławy przed II turą wyborów w Nałęczowie

Więcej…

Spotkania z twoimi pasjami

Spotkania z twoimi pasjamiProgram Fundacji Orange o questingu w Nałęczowie

Więcej…