Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

W Drzewach w NałęczowieApartamenty w Drzewach w Nałęczowskich wąwozach

Miałem nadzieję że uda mi się tę sesje wykonać dużo wcześniej, ale pogoda była dosyć kapryśna. Czekałem więc na słońce z nadzieją że nie wszystkie liście opadną z drzew. Domki od strony parkingu wyglądają całkiem zwyczajnie. Dopiero kiedy wejdziemy na tarasy podwieszone pod drzewami poczujemy o co w tym chodzi. Teren zaraz za domkami opada kilkanaście metrów w dół, wrażenie przestrzeni potęguje jeszcze wysokość na której umieszczone są apartamenty. Wchodząc na dach domku lub taras znajdujemy się już na całkiem poważnej wysokości.

Wnętrza apartamentów proste, nowoczesne, przytulne. Zamiast telewizora - duże powierzchnie okien skierowane na zalesiony wąwóz. Teraz już niewiele liści na drzewach, ale ciągle kolorowo, dlatego promienie słońca przenikają do dna wąwozu.

Domki usytuowane są przy odnodze najgłębszego i chyba najpiękniejszego nałęczowskiego wąwozu.

 

 

Fotki wykonałem sigmą 8-16


W Drzewach w Nałęczowie