Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

 Nałęczów - dzień obwodnicyNowa cykliczna impreza która, mam nadzieję, wpisze się w nałęczowski krajobraz przynajmniej na najbliższe 50 lat.

Jestem świadomy że nałęczowska obwodnica to konieczność. Powtarza to wielu ludzi z naszym ukochanym burmistrzem na czele. Nie jestem jednak fanem tej inwestycji. Myślę że jeśli znajdą się na nią fundusze będzie jeszcze więcej szkód w nałęczowskiej przyrodzie, niż gdyby je nie było. Piszę te słowa jako właściciel posesji na której stoi budynek odczuwający narastający ruch tirów na naszych drogach. Więc w zasadzie powinno mi zależeć na jej powstaniu.
Znam też jednak ludzi mieszkających na trasie obwodnicy, w Cynkowie, który w tej chwili jest oazą spokoju. Za kilka lat będzie tam węzeł obwodnicy godny wielkich ośrodków przemysłowych. Smutne jest to że pan burmistrz biegający za poparciem dla tej inwestycji jakoś z tymi ludźmi zapomniał porozmawiać.


To temat na dłuższy tekst który wkrótce może skrobnę.

Dzisiejsza impreza to spęd uczniów szkół z naszej gminy. Zainteresowanie mieszkańców mimo wszystko niewielkie.
15 maja dniem obwodnicy został ogłoszony uchwałą rady gminy - imieniny Marii i NADZIEJI
Zastanawiam się jeszcze czy impreza ta będzie serwowana corocznie czy może tylko co cztery lata tuż przed wyborami :)

  Nałęczów - dzień obwodnicy