Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

I Międzynarodowy Konkurs o Kresach w Nałęczowie W dnach 17-18 maja odbył się  II Międzynarodowego Konkursu Wiedzy o Kresach zorganizowanych przez Instytut Pamięci i Dziedzictwa Kresowego,

Wschodnioeuropejski Instytut Nowoczesnej Edukacji, Zespół Szkół im.Zygmunta Chmielewskiego w Nałęczowie oraz Centrum Ucrainicum KUL.
Celem tego Kongresu jest propagowanie wiedzy o Dawnych Kresach II Rzeczpospolitej i o związkach  historycznych, kulturalnych i społecznych związanych z tym regionem. W Kongresie brali udział zwycięscy I edycji Międzynarodowego Konkursu Wiedzy o Kresach ,,Kresy. Korzenie polskiej kultury.”Nagrodą w konkursie był 3 dniowy pobyt w Nałęczowie i udział w Kongresie. W dniach 16-18 maja 2017 roku w Zespołe Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego przebywali zwycięzcy I Międzynarodowego Konkursu Wiedzy o Kresach ,,Kresy. Korzenie polskiej kultury.”

Konkursu Wiedzy o Kresach zorganizowanych przez Instytut Pamięci i Dziedzictwa Kresowego, Wschodnioeuropejski Instytut Nowoczesnej Edukacji, Zespół Szkół im.Zygmunta Chmielewskiego w Nałęczowie oraz Centrum Ucrainicum KUL. Celem tego Kongresu jest propagowanie wiedzy o Dawnych Kresach II Rzeczpospolitej i o związkach  historycznych, kulturalnych i społecznych związanych z tym regionem.
W Kongresie brali udział zwycięscy I edycji Międzynarodowego Konkursu Wiedzy o Kresach ,,Kresy. Korzenie polskiej kultury.”Nagrodą w konkursie był 3 dniowy pobyt w Nałęczowie i udział w Kongresie. W trakcie pobytu w Nałęczowie uczestnicy Kongresu poznawali historię Nałęczowa i nałęczowskich kresowiaków.

W Pałacu Małachowskich w Nałęczowie odbywały się wykłady na temat Kresów, a także wręczono nagrody laureatom I Konkursu Wiedzy o Kresach.


projektuję responsywne strony www Lublin

 

foto: S. Olszewski