Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Ikony w NOKMajówka z automobilami w Nałęczowie przed Starymi Łazienkami

1 maja to każdego roku dzień ważny dla nałęczowskich pensjonatów i kwater - początek sezonu. O ile sanatoria mają prawie zawsze komplet, niezależnie od pory roku i pogody to niestety trzeba mieć świadomość że nałęczów jest niestety miasteczkiem które na niemal pół roku zamiera także pod względem kulturalnym. Weekendowi goście są więc dla nas bardzo ważni.

Dzisiejszy dzień w Nałęczowie mimo nieciekawych prognoz okazał się ciepły i słoneczny. Kolejny już zlot zabytkowych samochodów przed starymi łazienkami w nałęczowskim parku okazał się udany - mimo że jak zwykle reklama zawiodła. Zanim jeszcze automobile pojawiły się w parku, przechodzący ludzie pytali jak ma tu być impreza. Pojedyncze plakaty wiszące na mieście to jednak zbyt mało.

 projektuję responsywne strony www Lublin

Tego typu impreza doskonale wpisuje się w klimat miasteczka. Trochę jednak, jak w przypadku innych nałęczowskich imprez denerwuje jej organizacyjna powtarzalność. To znaczy - wygląda to dokładnie tak samo jak w poprzednich latach - dobrze że zmieniają się uczestnicy. Trzeba przyznać że starych samochodów przyjechało dość dużo - stały w dwóch rzędach przed starymi łazienkami.

Z mojego punktu widzenia mogły by stać odwrócone tyłem do starych łazienek - takie foty lepiej by wyglądały. W tej chwili jeśli chcę zrobić fotę auta z zabytkiem w tle to muszę pokazać go od strony kufra.

Trochę też martwi statyczność tej imprezy - pod tym względem wolę jednak pokazy motocykli które będziemy mogli oglądać pod koniec tego miesiąca.