Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Andrzej Krajewski -wystawa plakatu w Nałęczowskim Ośrodku Kultury - NałęczówAndrzej Krajewski ( pseudonim Andre de Krayewski) - grafik, malarz, współtwórca polskiej szkoły plakatu.

Urodził się w 1933 roku w Poznaniu. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W 1963 dyplom i magisterium obronił w pracowni plakatu prof. Henryka Tomaszewskiego a malarstwo u prof. Wojciecha Fangora.
W 1985 r. przenosi się do USA. Mieszka w Newark NJ, nieprzerwanie przez cały czas zajmując się sztuką. Specjalizuje sie w projektowaniu plakatów teatralnych i filmowych. Jego plakaty byly wystawiane na różnych wystawach w Londynie, Monachium, Sztokholmie, Paryżu, Helsinkach, Kopenhadze i Tokio. Otrzymał kilkanaście nagród zarówno w konkursach polskich jak i międzynarodowych. Swoje prace wystawiał także w New Jersey, w South Hampton na Long Island, na Art Expo w Nowym Jorku i Los Angeles. Ulubionymi motywami artysty są jazz i film. Przez lata współpracował z Jazz Gallery przy Hudson St. na SoHo.
(tekst z www.noknaleczow.pl)


Na wernisażu byli m.in nauczyciele nałęczowskiego plastyka Piotr Kmieć, Witold Wierzejski,  Zbigniew Cieniuch, Zbigniew Strzyżyński, burmistrz Andrzej Ćwiek

Responsywne strony www Lublin, Puławy na joomla

Andrzej Krajewski -wystawa plakatu w Nałęczowskim Ośrodku Kultury - Nałęczów

Losowe artykuły

Pola Negri. Legenda Kina - wystawa w NOK

Nałęczów - Pola Negri Legenda Kina wystawa w NOKWernisaż wystawy 6 czerwca 2012, godzina 16.00 w Nałęczowskim Ośrodku Kultury

Więcej…

Sukces siatkarzy z Gimnazjum

Siatkarze z Gimnazjum w Nałęczowie3 kwietnia 2014 roku w Piaskach rozegrano Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych.

Więcej…

Losowe artykuły

Spotkania Folklorystyczne 2019 - czwartek

XXXIV Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne 2019 w Nałęczowie. Przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury - drugi czwarty.

Więcej…

Nabór do szkoły muzycznej

Nałęczów - zapisy kandydatów do szkoły muzycznejPrywatna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Paderewskiego w Nałęczowie ogłasza zapisy kandydatów do klas pierwszych

Więcej…