Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów - Koncert w Pałacu Małachowskich w NałęczowieXIII koncert kolęd uczniów i nauczycieli Prywatnej Szkoły Muzycznej I st. I. J. Paderewskiego w Nałęczowie zatytułowany "Mała kolęda polska".

Przygotowanie i prowadzenie koncertu przypadł w tym roku pani Bożennie Saulskiej. Ze względu na liczną grupę uczniów pragnących zaprezentować swe umiejętności Pani Saulska miała bardzo trudne zadanie. Były obawy, że koncert potrwa 2 godz. Na szczęście - udało się, dzięki dobrze przygotowanemu scenariuszowi.
W sali brakowało miejsc, wiele osób stało na sali i korytarzu, a tylko nieliczni, jak mówili z powodu innych obowiązków  musieli opuścić sale koncertową podczas trwania koncertu. Koncert, jak co roku wzbudził wiele pozytywnych emocji. Organizatorzy bardzo dziękują kuracjuszom za tak liczne przybycie, wspaniałą atmosferę i gorące przyjęcie uczniów.
    Na koncert przybyli przedstawiciele władz miasta; przewodnicząca Komisji Oświaty Sportu i Rekreacji pani Marta Wysocka, radna Urzędu Miasta i Gminy w Nałęczowie Anna Maciążek, przewodniczący Towarzystwa Przyjaciół Nałęczowa Jerzy Sołdek, przewodnicząca Klubu "Jesienni Entuzjaści"  pani Anna Poniatowska z Klubowiczami, którzy od wielu lat są naszymi sympatykami.
Za uczestnictwo w koncercie i przyjazną atmosferę,w imieniu całej społeczności szkoły muzycznej składam serdeczne  podziękowania
                                                                             Wioletta Sieczkowska - Kos.Responsywne strony www Lublin, Puławy na joomla

Koncert w Pałacu Małachowskich w Nałęczowie