Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Carmax - Dariusz Nowakowski, auto serwis w Parchatce, machanika pojazdowa, klimatyzacje, opony

Na prowincji - pizza na telefon

strony internetowe Lublin

Nałęczów- piknik rodzinnyPiknik zorganizowany przez Stowarzyszenie "Jutro Nałęczów"

Stowarzyszenie „Jutro Nałęczów” razem z Komendą Policji w Lublinie i Puławach organizuje 17 września 2011 roku w Parku Zdrojowym w Nałęczowie  piknik informacyjno-rekreacyjny pod nazwą „Bezpieczny powrót do szkoły”. Chcemy zwrócić szczególną uwagę na potrzebę zachowania niezbędnych środków ostrożności na drodze „do i ze szkoły” w tym specyficznym czasie, gdy dzieci nadal są pod wrażeniem przeżyć wakacyjnych.  Planowane  spotkanie ma charakter edukacyjno-rozrywkowy, bowiem w pierwszej części zatytułowanej roboczo: „Bezpieczny powrót do szkoły” Policja zorganizuje „bezpieczne miasteczko”, w którym zostaną zaprezentowanane sposoby ustrzeżenia się niebezpieczeństwa na drodze. Dzięki współpracy z Policją festyn będzie obfitował w liczne konkursy, pokazy i prezentacje, które w obrazowy sposób przypomną i utrwalą podstawowe zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego. W drugiej części, tzw. muzycznej przewidziany jest występ zespołu. Będą też stoiska naszych regionalnych przedsiębiorców z żywnością. Początek spotkania: Nałęczowskie Błonia Parku Zdrojowego,  godz. 10-ta, koniec ok. godziny 18 – tej.
Dzięki życzliwości wielu osób  i instytucji Nałęczowa, władz miasta, które dały teren, władz Uzdrowiska, które pomogły w organizacji i sponsorów, którzy wsparli nasz wysiłek rzeczową i finansową pomocą taki festyn udało się zorganizować.
Sądzimy, że taka impreza, tuż u początku nowego roku szkolnego wpłynie na poprawę bezpieczeństwa ogólnego dzieci i młodzieży. Liczymy na udział Nauczycieli i Uczniów Państwa Szkoły.  ZAPRASZAMY !!!
      
Z poważaniem
Andrzej Mazierski


W ramach pikniku odbył się m.in występ uczniów i nauczycieli Prywatnej Szkoły Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Nałęczowie.

 

 


Nałęczów - Piknik Rodzinny

responsywne strony www Lublin

strony internetowe puławy

 

 

Losowe artykuły

Pejzaż wyborczy w Nałęczowie

Plakaty wyborcze w Nałęczowie, pierwszy etap kampanii wyborczej.Plakaty wyborcze w Nałęczowie, pierwszy etap kampanii wyborczej.

Więcej…

Ormonde Resorts

Nałęczów - Ormonde ResortsOrmonde Resorts to nowy obiekt SPA w Nałęczowie - dzisiejsza impreza odbyła się w Willi Różowej.

Więcej…

Losowe artykuły

Oświadczenie - PiS Puławy

Nałęczów - KW Prawo i SprawiedliwośćOświadczenie Zarządu Powiatowego PiS Puławy przed II turą wyborów w Nałęczowie

Więcej…

Kronika Z.S. im. Chmielewskiego t.2 cz.1

Kronika Zespołu Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego w NałęczowieKronika Zespołu Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego w Nałęczowie - od 1978 do 1988 roku

Więcej…