Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Carmax - Dariusz Nowakowski, auto serwis w Parchatce, machanika pojazdowa, klimatyzacje, opony

Videofilmowanie i fotografia weselna

Cukiernia Delicja Lublin

Nałęczów- piknik rodzinnyPiknik zorganizowany przez Stowarzyszenie "Jutro Nałęczów"

Stowarzyszenie „Jutro Nałęczów” razem z Komendą Policji w Lublinie i Puławach organizuje 17 września 2011 roku w Parku Zdrojowym w Nałęczowie  piknik informacyjno-rekreacyjny pod nazwą „Bezpieczny powrót do szkoły”. Chcemy zwrócić szczególną uwagę na potrzebę zachowania niezbędnych środków ostrożności na drodze „do i ze szkoły” w tym specyficznym czasie, gdy dzieci nadal są pod wrażeniem przeżyć wakacyjnych.  Planowane  spotkanie ma charakter edukacyjno-rozrywkowy, bowiem w pierwszej części zatytułowanej roboczo: „Bezpieczny powrót do szkoły” Policja zorganizuje „bezpieczne miasteczko”, w którym zostaną zaprezentowanane sposoby ustrzeżenia się niebezpieczeństwa na drodze. Dzięki współpracy z Policją festyn będzie obfitował w liczne konkursy, pokazy i prezentacje, które w obrazowy sposób przypomną i utrwalą podstawowe zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego. W drugiej części, tzw. muzycznej przewidziany jest występ zespołu. Będą też stoiska naszych regionalnych przedsiębiorców z żywnością. Początek spotkania: Nałęczowskie Błonia Parku Zdrojowego,  godz. 10-ta, koniec ok. godziny 18 – tej.
Dzięki życzliwości wielu osób  i instytucji Nałęczowa, władz miasta, które dały teren, władz Uzdrowiska, które pomogły w organizacji i sponsorów, którzy wsparli nasz wysiłek rzeczową i finansową pomocą taki festyn udało się zorganizować.
Sądzimy, że taka impreza, tuż u początku nowego roku szkolnego wpłynie na poprawę bezpieczeństwa ogólnego dzieci i młodzieży. Liczymy na udział Nauczycieli i Uczniów Państwa Szkoły.  ZAPRASZAMY !!!
      
Z poważaniem
Andrzej Mazierski


W ramach pikniku odbył się m.in występ uczniów i nauczycieli Prywatnej Szkoły Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Nałęczowie.

 

 


Nałęczów - Piknik Rodzinny

responsywne strony www Lublin

strony internetowe puławy

 

 

Losowe artykuły

PLSP Nałęczów - od Alicji Kładź

Liceum Plastyczne NałęczówFotografie nadesłała absolwentka PLTP - Alicja Kładź (Rupa)

Więcej…

Rozanna na festiwalu smaków

Restauracja Rozanna na Festiwalu Smaków w LublinieRestauracja Rozanna z Wąwolnicy na Festiwalu Smaków w Lublinie

Więcej…

Losowe artykuły

Dzień Seniora 2013

15 lat szkoły muzycznej w NałęczowieDzień Seniora w Nałęczowskim Ośrodku Kultury

Więcej…

Malarswo Arka Bernarczyka

Arek Bednarczyk nałęczowski malarzKolejne prace nałęczowskiego malarza Arka Bednarczyka - Nałęczów ale nie tylko.

Więcej…