Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów - Wigilia 2014 w nałęczowskim parkuPo raz siedemnasty Prywatna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Nałęczowie była organizatorem koncertu kolęd,

który odbył się 14 stycznia br. w Pałacu Małachowskich. Jak co roku do Sali Balowej licznie przybyli kuracjusze i sympatycy szkoły. Nie zabrakło przedstawicieli Klubu „Jesienni Entuzjaści”.

    Koncert był dwuczęściowy. W części pierwszej uczniowie prezentowali utwory dowolne. Usłyszeliśmy m.in. utwory; T. Stachak, J.S. Bacha, G.A. Brestanejo, F. Horeckiego, J. Vinesa, D. Cimarosa, L. de Calla. W tej części wystąpiło w ramach międzyszkolnej współpracy również trzech uczniów OSM II st. im. Karola Lipińskiego w Lublinie z klasy gitary Kazimierza Szczebla.

    Druga część koncertu była typowo kolędowa. W dniu koncertu zrodził się międzyszkolny duet; Iza Marzec z kl. fortepianu Anny Kos – śpiew i Tobiasz Talarek z kl. gitary Kazimierza Szczebla – akompaniament, którzy wykonali wspólnie kolędę „Lulajże Jezuniu”. Ich wspólny wytęp był niespodzianką dla słuchaczy i wykonawców koncertu. W trakcie krótkiej przerwy, będący na sali Kuracjusz – nauczyciel krakowskiej szkoły muzycznej I st. ocenił bardzo pozytywnie zarówno duet, jak i całość koncertu.

 

 

projektuję responsywne strony www Warszawa na joomla

Radujmy się, weselmy się - Koncert kolęd w Pałacu Małachowskich w Nałęczowie w wykonaniu uczniów Prywatnej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Nałęczowie