Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów - Wigilia 2014 w nałęczowskim parkuPo raz siedemnasty Prywatna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Nałęczowie była organizatorem koncertu kolęd,

który odbył się 14 stycznia br. w Pałacu Małachowskich. Jak co roku do Sali Balowej licznie przybyli kuracjusze i sympatycy szkoły. Nie zabrakło przedstawicieli Klubu „Jesienni Entuzjaści”.

    Koncert był dwuczęściowy. W części pierwszej uczniowie prezentowali utwory dowolne. Usłyszeliśmy m.in. utwory; T. Stachak, J.S. Bacha, G.A. Brestanejo, F. Horeckiego, J. Vinesa, D. Cimarosa, L. de Calla. W tej części wystąpiło w ramach międzyszkolnej współpracy również trzech uczniów OSM II st. im. Karola Lipińskiego w Lublinie z klasy gitary Kazimierza Szczebla.

    Druga część koncertu była typowo kolędowa. W dniu koncertu zrodził się międzyszkolny duet; Iza Marzec z kl. fortepianu Anny Kos – śpiew i Tobiasz Talarek z kl. gitary Kazimierza Szczebla – akompaniament, którzy wykonali wspólnie kolędę „Lulajże Jezuniu”. Ich wspólny wytęp był niespodzianką dla słuchaczy i wykonawców koncertu. W trakcie krótkiej przerwy, będący na sali Kuracjusz – nauczyciel krakowskiej szkoły muzycznej I st. ocenił bardzo pozytywnie zarówno duet, jak i całość koncertu.

 

 

projektuję responsywne strony www Warszawa na joomla

Radujmy się, weselmy się - Koncert kolęd w Pałacu Małachowskich w Nałęczowie w wykonaniu uczniów Prywatnej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Nałęczowie

 

Losowe artykuły

Debata wyborcza Ćwiek - Wójcik

Debata wyborcza Ćwiek - WójcikDebata wyborcza w sali domu kultury pomiędzy Andrzejem Ćwiekiem, a obecnym burmistrzem Wojciechem Wójcikiem.

Więcej…

Odnowa w Drzewach

W Drzewach -  NałęczówPrzy ulicy Klonowej 2 w Nałęczowie dobiega końca kolejny już etap inwestycji współfinansowanej przez Szwajcarię.

Więcej…

Losowe artykuły

Noc muzeów w Nałęczowie

Majówka z Prusem w NałęczowieNoc muzeów w Nałęczowie - spotkanie w Chacie Żeromskiego. Marcin Troński czyta fragmenty "Emancypantek" B.Prusa

Więcej…

Jasełka w NOK w Nałęczowie

Jasełka w NOK w NałęczowieVII Gminny Festiwal Kolęd, Obrzędów i Zwyczajów Świątecznych w Nałęczowie

Więcej…