Projektuję responsywne strony internetowe Lublin

Strona responsywna to strona www która dopasowuje się rozmiarami do urządzenia na ekranie którego się wyświetla - komputera PC, laptopa, tabletu i smartfonu. Skalowane są obrazki - litery pozostają tej samej wielkości co poprawia czytelność, funkcjonalność i komfort korzystania na urzędzeniach mobilnych.
Strona www responsywna wspiera technologie dotykową - wyposażona jest m.in w specjalne menu na urządzenia mobilne.

Czytaj dalej - responsywne strony www Lublin, Warszawa

Carmax - Dariusz Nowakowski, auto serwis w Parchatce, machanika pojazdowa, klimatyzacje, opony

Na prowincji - pizza na telefon

Zajazd Jan w Nałęczowie

Cukiernia Delicja Lublin

Mój Nałęczów - Bartek FurdalPlenerowa wystawa fotografii w Nałęczowie

Wypadało by wspomnieć na początek skąd się wziął pomysł na moją wystawę. Idea narodziła się podczas moich studiów, kiedy to na ostatnim roku rozmawialiśmy z naszymi nauczycielami co zamierzamy zrobić po zakończeniu studiów. Miałem wówczas wyjechać do Afryki, do Kamerunu gdzie przy pomocy mojego dobrego kolegi chciałem fotografować ludzi z wymierających plemion. Wszystko się zmieniło podczas rozmowy z nauczycielami oraz z moimi kolegami gdzie wszyscy byli bardziej zaciekawieni Naszym krajem Polską niż Afryką. Podpowiedzieli mi, że było by bardzo miło jeśli bym zaczął fotografować ludzi których znam i do których mam dostęp. Można by powiedzieć, że wtedy się wszystko we mnie obudziło i narodził się pomysł na mój prywatny projekt, który był w zasięgu mojej ręki oraz na pewno był bliższy mojemu sercu.

   Kiedy to miałem już opracowany projekt, postanowiłem przy pomocy portalu społecznego Facebook podzielić się pomysłem z moimi znajomymi. Założyłem grupę, w której umieściłem wszystkich znajomych z Nałęczowa. Wtedy dokładnie opisałem, co, jaki, dlaczego i kiedy chciałem zrobić. Przedstawiłem także listę potencjalnych kandydatów, których widzę w moim projekcie. Ku mojemu zdziwieniu pojawiło się spore zainteresowanie i wszyscy bacznie mogli śledzić moje poczynania.

   Podczas realizacji pierwszej części projektu w kwietniu tego roku w bardzo krótkim czasie bo w zaledwie 8 dni przy pomocy kolegi Pawła Jarosa który został moim asystentem wykonałem 33 sesje portretowe. Z racji, że była to pierwsza część projektu nie wszyscy byli chętni do pozowania. Mam tylko nadzieję, ze teraz po otwarciu wystawy będzie już tylko łatwiej i z górki. Mam nadzieję, że projekt nabierze teraz większego rozmachu.

   Chciałbym także wspomnieć o naszym burmistrzu Andrzeju Ćwiek wraz z synem Michałem, Urzędzie Miasta Nałęczów oraz firmie Nałęczowianka, którzy pomógł mi przy realizacji, dzięki czemu wszyscy mogli oglądać i podziwiać wystawę na żywo podczas wernisażu.

   Na koniec dodam, że zamierzam pojawić się w Nałęczowie pod koniec października w celu kontynuowania projektu.

Bartek Furdal
www.behance.net/BartekFurdal


fotografie udostępnione przez Bartka Furdala


I. Przygotowania

 

II. Wernisaż

 

I. Prace

strony internetowe Lublin

strony internetowe Puławy

Losowe artykuły

Kronika Z.S. im. Chmielewskiego t.6

Kronika Zespołu Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego w NałęczowieKronika Zespołu Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego w Nałęczowie - lata 1993 - 1994

Więcej…

Jest choinka w Nałęczowie

Nałęczów - choinkaPrzed NOK stanęła już choinka. To drugi rok kiedy stoi w tym miejscu.

Więcej…

Losowe artykuły

Lot balonem nad Nałęczowem cz.2

Lot balonem nad NałęczowemLot balonem nad Nałęczowem z Hardworkers Team - niezapomniane przeżycie. Z góry wszystko wygląda inaczej.

Więcej…

Magdalena Zielonka - kandydatka do Powiatu

Magdalena Zielonka kandydatka do Rady Powiatu z NałęczowaMagdalena Zielonka - kandydatka do Rady Powiatu Puławskiego - KW Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe Prawicy Puławskiej

Więcej…