Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Międzynarodowy Dzień  Inwalidy i osób niepełnosprawnych w NałęczowieMiędzynarodowy Dzień Inwalidy i Osób Niepełnosprawnych w Nałęczowskim Ośrodku Kultury

 Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział Rejonowy w Nałęczowie we współpracy z Warsztatami Terapii Zajęciowej przy Nałęczowskim Stowarzyszeniu Charytatywnym zorganizowały obchody Dnia Inwalidy i Osób Niepełnosprawnych w dniu 23 kwietnia 2014 roku. Młodzież  niepełnosprawna i mieszkańcy spotkali się w Parku Zdrojowym przy Pomniku bł. Jana Pawła II z księdzem Leszkiem Berezeckim (opiekunem niepełnosprawnych) na wspólnej modlitwie. Zapalono znicze. Następnie wszyscy przeszli do Nałęczowskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbyła się część oficjalna i artystyczna.

Z zaproszonych gości byli: burmistrz Nałęczowa p. Andrzej Ćwiek, który sponsorował upominki i przyjęcie, dyrektor PCPR p. Małgorzata Suszek – Zawadzka, kierownik Oddziału do Spraw Rehabilitacji – p. Krystyna Matraszek, ksiądz Leszek Berezecki, w-ce prezes TPN p. Regina Wojno, dyrektor NOK p. Jadwiga Sawa-Bednarczyk, dyrektor Biblioteki Publicznej p. Katarzyna Wójcik, redaktor naczelna „Gazety Nałęczowskiej” p. Bogumiła Wartacz, dyrektor Przedszkola im. Adasia Żeromskiego – p. Jolanta Madejska wraz z nauczycielami i przedszkolakami, delegacja seniorów z przewodniczącą Janiną Piwkowską z Koła PZERiI z Gutanowa, seniorzy z Klubu „Jesienni Entuzjaści” . Gości witały: przewodnicząca Oddziału Rejonowego p. Maria Rzeczyca i prezes Nałęczowskiego Stowarzyszenia Charytatywnego p. Magdalena Stasiak – Toruń. Imprezę poprowadziły terapeutki WTZ- pp. Monika Głowacka i Anita Kopińska. Głos zabrał burmistrz p. A. Ćwiek. Przekazał życzenia skierowane do niepełnosprawnych. Pani M. Suszek Zawadzka zaprezentowała program pomocy dla niepełnosprawnych i ich realizację dla powiatu puławskiego. Na obchody przybyła delegacja gimnazjalistów z życzeniami i kwiatami.                                                                           

Część artystyczną rozpoczęli najmłodsi. Wystąpiły trzy grupy przedszkolaków. Dzieci dostarczyły wiele radości swoimi występami. Były gromko oklaskiwane przez publiczność. Również młodzież niepełnosprawna z Poniatowej – grupa „Victis” i z WTZ „Grupa Teatralna Maguta” oraz zespół „Sympatyczni” WTZ     z Nałęczowa zaprezentowały ciekawe programy artystyczne, które nagradzane były brawami. Wszystkie zespoły otrzymały upominki w postaci kuferków wypełnionych słodyczami, radioodtwarzaczy i dyplomów. Niepełnosprawni po występach byli podejmowani przez seniorów z Oddziału Rejonowego ciastem, ciepłymi napojami i sokami. W holu NOK młodzież niepełnosprawna wystawiła swoje prace – ozdoby i przedmioty użytkowe, które można było zakupić i zasilić konto stowarzyszeń.

W spotkaniu uczestniczyli pp. Marek Bartkowiak i Grzegorz Wójcik, którzy fotografowali uroczystość.Nałęczów - Międzynarodowy Dzień Inwalidy i osób niepełnosprawnych w Nałęczowskim Ośrodku Kultury

strony internetowe Lublin

strony responsywne Lublin

strony internetowe Puławy

Losowe artykuły

15 lat szkoły muzycznej

15 lat szkoły muzycznej w NałęczowieUroczystość 15 lecia działalności nałęczowskiej Prywatnej Szkoły Muzycznej im. Paderewskiego

Więcej…

Matka Boska Kębelska

Zbigniew Mazurek nałęczowski rzeźbiarzTo już druga madonna wykonana przez Zbyszka dla której wzorem była Matka Boska Kębelska.

Więcej…

Losowe artykuły

II Festiwal Produktu Lokalnego

II Festiwal Produktu Lokalnego w NałęczowieDruga edycja imprezy promującej lokalnych wytwórców.

Więcej…

110 lat Liceum Plastycznego

Liceum Plastyczne NałęczówUroczystości obchodów 110 lat działalności Liceum Plastycznego w Nałęczowie.

Więcej…