Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów - Wernisaż Irminy Iwańskiej w NOKWernisaż wystawy malarstwa Ilony Irminy Iwańskiej w NOK

Urodziła się w Warszawie. Obecnie mieszka i tworzy we wsi Rogów, położonej w Kazimierskim Parku Krajobrazowym, gdzie społecznie prowadzi autorską „Remizę Sztuki”,organizując w sezonach letnich wystawy, koncerty, warsztaty, plenery.
Od dwudziestu kilku lat twórczo pracuje jako artysta plastyk.
Jest członkiem Warszawskiego Okręgu Związku Polskich Artystów Plastyków i kilku stowarzyszeń twórców. W swoim dorobku posiada kilkadziesiąt wystaw indywidualnych i udział w licznych wystawach zbiorowych, w kraju i zagranicą. Uczestniczyła w wielu międzynarodowych plenerach malarskich.
Jej prace znajdują się w muzeach i kolekcjach oraz zbiorach prywatnych w Polsce, Holandii, Niemczech, Szwecji, USA, Hiszpanii, Gwatemali, Indiach.
Wypowiada się w kilku technikach plastycznych: malarstwo olejne, akwarela, rysunek, grafika.
W latach 2004–2012 tworzyła unikalne dzieło „PRAPAMIĘĆ – KROSNO MAYA”— cykl 52 obrazów olejnych na płótnie formatu 114 x 146 cm. inspirowany Kalendarzem Majów.
Od kilku lat prowadzi również swoisty malarski zapis — „DZIENNIKI AKWARELOWE”. Jest to artystyczna interpretacja energii dni opisanych w „Kalendarzu Trzynastu Księżyców”.
Nałęczów - Wernisaż Ilony Irminy Iwańskiej w NOK

strony www Lublin

strony internetowe Lublin

strony internetowe Puławy

Losowe artykuły

Weekend z Prusem 29-30 września 2012 roku

Weekend z Prusem. Nałęczów, 29-30 września 2012 rokuWeekend z Prusem Nałęczów, 29-30 września 2012 roku Patronat honorowy Burmistrza Nałęczowa Andrzeja Ćwieka

Więcej…

Świat w oczach najmłodszych XIV

Swiat w oczach najmłodszychUroczyste podsumowanie XIV edycji konkursu „Świat w oczach najmłodszych-W kwitnącym ogrodzie”

Więcej…

Losowe artykuły

Patron dla Gimnazjum cz.2

Uroczystość nadania imienia Gimnazjum w NałęczowieUroczystość nadania imienia Gimnazjum w Nałęczowie

Więcej…

Teresa Ogórek- PLSP Nałęczów 1970.

Teresa Ogórek absolwentka PLSP NałęczówMaluję od niedawna. Zafascynowana grą światła w kolorowych szybach zaczęłam malować na szkle techniką witrażową.

Więcej…