Hardworkes loty balonem

WA-WA Piaskowanie, szkiełkowanie

Zajazd Jan w Nałęczowie

Cukiernia Delicja Lublin

Historia PLSP w fotografii

Witajcie

Pierwsze fotografie zostały nadesłane na nieistniejące już od lat forum absolwentów PLSP. Wiele z nich możecie oglądać dzięki Marianowi Korczykowi i Markowi Górniakowi.
Marian pomagał propagować forum kiedy działało i namawiał absowentów do przysyłania fot lub sam je podsłyłał w ich imieniu.
Marek Górniak niestrudzenia od lat wydobywa fotki z domowych archiwów najstarszych absolwentów.
Na stronie nie ma jakiegos chronologicznego układu, wiele fotek powtarza się.

Jeśli macie w swoich zbiorach stare fotki z PLSP - podsyłajcie w dobrych rozdzielczościach i z opisami także do mnie : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na facebooku będą widoczne 2-3 miesiące potem o nich ślad zaginie. Na Nałęczów.Net przetrwają może dłużej


Grzegorz Wójcik
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liceum Plastyczne NałęczówZjazd "forumowy" 17 czerwca 2006roku.

Kiedy zakładałem Forum Absolwentów PLSP nie było jeszcze chyba Naszej Klasy więc forum działało. Później przyszła niestety awaria serwera. Padło wiele kont u tego providera, a ja nie wiedziałem że to ich wina, nie wiedziałem też że mają kopię zapasową, więc z forum ruszyłem od nowa, ale to nie było już to samo. Na fotach pierwszy zjazd ludzi którzy to forum tworzyli. Pierwsze fotki ma forum dostałem od Mariana Korczyka.


Pierwsza część fotek w moim wykonaniu, te podpisane są od Beaty Kierzek, a następne chyba od Mariana Korczyka


Na fotach m.in: Majka Zuzańska, Marian Korczyk, Sławek Matyjaszewski, Ewa maciuk, Zbyszek Mazurek, Andrzej Ćwiek - jeszcze nie burmistrz, Robert Matysiak, Katarzyna Wójcik, Monika Szymonik - Karniej, Zbigniew Cieniuch, Ania Mazurek, Beata Kierzek ...

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie im Józefa Chełmońskiego - fotografie ze zbiorów absolwentów nałęczowskiego plastyka

 


PLSP Nałęczów

responsywne strony internetowe Lublin

Losowe artykuły

Tour de Pologne w Nałęczowie cz.2

Tour de Pologne w NałęczowieFotki cześć 2. Nałęczowski etap wyścigu Tour de Pologne.

Więcej…

Rok Witkiewiczów

Nałęczów - ROk WitkiewiczówObchody Jubileuszowe Roku Witkiewiczów oraz 110 Rocznicy zbudowania Chaty Stefana Żeromskiego w Nałęczowie

Więcej…

Losowe artykuły

KWW Energia działań

Dr Witold Misiuda-Rewera - kandydat na burmistrza NałęczowaDr Witold Misiuda-Rewera - kandydat na burmistrza Nałęczowa. Materiały wyborcze.

Więcej…

Nałęczowski Festiwal Tańca - warsztaty

VI Nałęczowski Festiwal Tańca Warsztaty z uczestnikami VI Nałęczowskiego Festiwalu Tańca "EURO DANCE" 2012

Więcej…