Historia PLSP w fotografii

Witajcie

Pierwsze fotografie zostały nadesłane na nieistniejące już od lat forum absolwentów PLSP. Wiele z nich możecie oglądać dzięki Marianowi Korczykowi i Markowi Górniakowi.
Marian pomagał propagować forum kiedy działało i namawiał absowentów do przysyłania fot lub sam je podsłyłał w ich imieniu.
Marek Górniak niestrudzenia od lat wydobywa fotki z domowych archiwów najstarszych absolwentów.
Na stronie nie ma jakiegos chronologicznego układu, wiele fotek powtarza się.

Jeśli macie w swoich zbiorach stare fotki z PLSP - podsyłajcie w dobrych rozdzielczościach i z opisami także do mnie : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na facebooku będą widoczne 2-3 miesiące potem o nich ślad zaginie. Na Nałęczów.Net przetrwają może dłużej


Grzegorz Wójcik
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liceum Plastyczne NałęczówZjazd "forumowy" 17 czerwca 2006roku.

Kiedy zakładałem Forum Absolwentów PLSP nie było jeszcze chyba Naszej Klasy więc forum działało. Później przyszła niestety awaria serwera. Padło wiele kont u tego providera, a ja nie wiedziałem że to ich wina, nie wiedziałem też że mają kopię zapasową, więc z forum ruszyłem od nowa, ale to nie było już to samo. Na fotach pierwszy zjazd ludzi którzy to forum tworzyli. Pierwsze fotki ma forum dostałem od Mariana Korczyka.


Pierwsza część fotek w moim wykonaniu, te podpisane są od Beaty Kierzek, a następne chyba od Mariana Korczyka


Na fotach m.in: Majka Zuzańska, Marian Korczyk, Sławek Matyjaszewski, Ewa maciuk, Zbyszek Mazurek, Andrzej Ćwiek - jeszcze nie burmistrz, Robert Matysiak, Katarzyna Wójcik, Monika Szymonik - Karniej, Zbigniew Cieniuch, Ania Mazurek, Beata Kierzek ...

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie im Józefa Chełmońskiego - fotografie ze zbiorów absolwentów nałęczowskiego plastyka

 


PLSP Nałęczów

responsywne strony internetowe Lublin