Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nowa droga na Bochotnicy - korytowanie rozpoczęte. Fotki z 10 przedpołudniem i 16.30.

 Droga będzie budowana w w ramach projektu Mobilny LOF. Jej lokalizacja i parametry budzą wiele wątpliwości wśród mieszkańców Nałęczowa bo powstaje w miejscu gdzie nie ma zabudowań. Gmina nie miała jednak wyjścia bo w ramach projektu musiała taką drogę wykonać. 

Jako właściciel działek na tym terenie cieszę się - ale wolałbym żeby była tu droga jednokierunkowa - maksymalnie 4 metrowa. Przy tak szerokiej drodze dwukierunkowej kierowcy wolno jeździć nie będą - nie będzie więc bezpiecznie. Sama forma drogi daje też do myślenia. Czy powinna tak wyglądać droga w miasteczku uzdrowiskowym?

Dużo asfaltu i przylegające do niej chodniki. Chciałby żeby była tu droga z takim chodnikiem jak ten przy drodze do Sadurek - z pasem zieleni i drzewami. Nawet w Puławach nie projektuje się już nowych dróg w takiej formie, dlaczego więc jest tak w Nałęczowie - mieście ogrodzie?.

Plusem jest to że właściciele działek dostaną odszkodowania. Przy wykupie działek przy ul Polnej było to 80zł za metr kwadratowy - sporo poniżej aktualnych cen działek budowlanych w Nałęczowie ale zawsze coś.

Pierwotnie teren pod drogę miał mieć 10 metrów szerokości - ostatecznie będzie to 15 metrów.

 

projektuję responsywne strony internetowe Lublin

strony www Lublin

 

 

Losowe artykuły

Mgła nad Nałęczowem

Cztery starty drona na Bochotnicą w Nałęczowie - pierwszy po 7.30. Ciężko złapać czas w którym najlepiej zrobić takie fotki - zmieniająca się ilość światła i mgły sprawia że Nałęczów wygląda bardzo tajemniczo i pewnie będziecie mieli problemy z rozpoznaniem lokalizacji na fotografiach.

Więcej…

Niedzielny lot balonem - HardwordkersTeam

Ostatnie fotki z lotu wyszły całkiem nieźle ale zabrakło na nich pejzaży z Nałęczowem - dzisiaj chciałem znów spróbować zrobić fotografie balonu nad Nałęczowem.

Więcej…

Losowe artykuły

Grudzień 2015 w Nałęczowie

Nałęczów - grudzień 2015Grudzień w Nałęczowie - pojutrze wigilia, teoretycznie mamy zimę.

Więcej…

Wielkanocne serce dla nałęczowskich rodzin

Zespół Szkół w NałęczowieSprawozdanie z akcji Stowarzyszenia „Jutro Nałęczów” Andrzeja Mazierskiego

Więcej…